«ԱրմենՏել» ՓԲԸ-ն (ապրանքանիշը Beeline) հայտարարում է Beeline վաճառքի եւ սպասարկման 10 նոր գրասենյակների բացման մասին: 10 նորաբաց գրասենյակներից 5-ը գտնվում են Եր-ան քաղաքի համայնքներում, մասնավորապես Ավանում (Խուդյակովի փողոց 165/15), Կենտրոնում (Կորյունի փողոց, շենք 7 Բ), Մալաթիա Սեբաստիաում (Րաֆֆու փողոց N 33/5), Քանաքեռ Զեյթունում (Սեւակի փողոց N 51) եւ Նուբարաշենում (Նուբարաշենի փողոց 6, N 22/1): Եվս հինգը բացվել են մայրաքաղաքից դուրս` Արմավիրում, Աբովյանում, Բյուրեղավանում, Հրազդանում եւ Բագրատաշեն գյուղում:
«ԱրմենՏել»-ը` կապի ինտեգրացված օպերատոր է եւ ակտիվորեն աշխատում է հեռահաղորդակցության շուկայի բոլոր բնագավառներում: Սա նշանակում է, որ հաճախորդները մեզ դիմում են ամենատարբեր հարցերով, որոնք պահանջում են անհատական մոտեցում, իսկ անհատական մոտեցումը սկսում է վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակների զարգացած եւ հարմարավետ ցանցից»,- նշեց «ԱրմենՏել» ՓԲԸ-ի գլխավոր տնօրեն Ի.Կլիմկոն:

ArmenTel has a opened 10 new BeeLine sales and service offices, with 5 being in Yerevan (Avan Str. Khudyakov 165/15; Kentron, Str. Kopryun a 7 “B”; Malatia-Sebastia, Str. Raffi, N33/5; Kanaker-Zeytun, Str. Servak, N 51; and Nubarashen, Str. Nubarashen 6, N 22/1) and 5 – in regions (Armavir, Abovyan, Byureghavan, Hrazdan, as well as Bagratashen village), company’s public relations service reported to PanARMENIAN.Net.
“ArmenTel is an integrated telecommunication operator actively involved in all segments of telecommunication market. That means clients come to us with various questions requiring individual approach. And the latter starts with convenient and ramified sales and service network,” said ArmenTel General Director Igor Klymko.