«ԱրմենՏել» ՓԲԸ-ն (Beeline ապրանքանիշ) կտրամադրի նոր ծառայություն` մուլտիմեդիական հաղորդագրությունների (MMS) միջազգային փոխանակում: Այժմ Beeline-ի բաժանորդները կարող են MMS-ներ փոխանակել Բելառուսի, Բոսնիայի ու Հերցոգովինայի, Չեխիայի, Հունգարիայի, Լյուքսեմբուրգի, Չերնոգորիայի, Պորտուգալիայի, Սլովակիայի, Ուկրաինայի, Մեծ Բրիտանիայի, Չինաստանի եւ Ֆիլիպինների բջջային օպերատորների բաժանորդների հետ, հաղորդում է «ԱրմենՏել» ՓԲԸ-ի մամլո ծառայությունը:
«Այժմ, երբ տարածությունը վաղուց արդեն դադարել է խոչընդոտ հանդիսանալ շփման համար, մեր բաժանորդները կարող են իրական ժամանակով հեռախոսի միջոցով իրենց տրամադրությունն ու զգացողությունները կիսել մերձավորների հետ ոչ միայն Հայաստանում, այլ նաեւ նրա սահմաններից դուրս»,-հայտարարել է ընկերության գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկո
Beeline-ի ցանցի ներսում MMS-ների արժեքը 50 դրամ է, Հայաստանի եւ «Վիմպելկոմի» բջջային օպերատորների համարներին` 55 դրամ, իսկ մյուս ցանցերի բաժանորդներին` 299 դրամ»:ն:

14 Декабрь 2009 - 10:32 AMT
ЗАО «АрменТел» (бренд Beeline) запустил в эксплуатацию услугу международного обмена MMS-сообщениями. Теперь абоненты Beeline могут обмениваться мультимедийными сообщениями с абонентами сотовых операторов Белоруссии, Боснии и Герцеговины, Чехии, Венгрии, Люксембурга, Черногории, Португалии, Словакии, Украины, Великобритании, Китая и Филиппин, сообщает пресс-служба ЗАО «АрменТел».
«Теперь, когда расстояние уже давно перестало быть преградой для общения, наши абоненты могут в реальном времени с помощью телефона делиться своим настроением и ощущениями со своими близкими не только в Армении, но и далеко за ее пределами», – заявил генеральный директор компании Игорь Климко.
Стоимость исходящих MMS внутри сети Beeline составляет 50 драмов, на номера других сотовых операторов Армении и «Вымпелком» – 55 драмов, а на другие сети – 299 драмов.