Դեկտեմբերի 15-ն տեղի ունեցավ Orange Armenia ընկերություն կողմից կազմակերպված մամլո ասուլիս, որի ժամանակ գլխավեր տնօրեն Բրունո Դյուտուան պատմել է տոնական ակցիայի մասին:
Այսպես, մինչեւ հունվարի 13-ը ընտրելով երկու նույն համար, որոնք սկսվում են 095-ով եւ 055-ով, կամ միացնելով Orange-ի մեկ համարը մյուսին, բաժանորդները կկարողանան շփվել միմյանց հետ անվճար ողջ 2010 տարվա ընթացքում: Ամեն ամիս իրենց տնօրինության տակ կլինի 500 անվճար րոպե: Իսկ դեկտեմբերի 15-ց մինչեւ հունվարի 31-ը լիցքավորված ցանկացած գումար կկրկնապատկվի:
Բացի այդ, ընկերությունը որոշել է աջակցել «Բարի Ձմեռ Պապ» ծրագրին, որը այս տարի անցկացվում է Վայոց Ձորում: Այդ ծրագրի շնորհիվ մարզի ավելի քան 3000 երեխաները Ձմեռ Պապիից կստանան նվերներ:
«Նոյեմբերի 5-ց անցել է ընդամենը 45 օր, իսկ մենք արդեն ունենք ավելի քան 100. հազար բջջային հեռախոսի բաժանորդ եւ 5 հազար ինտերնետ օգտվողներից: Դա շատ բանի մասին է վկայում», – նշել է Բրունո Դյուտուան:

15 Декабрь 2009 - 09:23 AMT
15 декабря состоялась пресс-конференция, организованная Orange Armenia, во время которой генеральный директор Бруно Дютуа рассказал о старте праздничной акции компании «Новогодние чудеса».
Так, выбрав до 31 января два одинаковых номера, начинающихся на 095 и 055, или подключив один номер Orange к другому, абоненты смогут бесплатно общаться друг с другом на протяжении всего 2010 года – каждый месяц в их распоряжении будет 500 бесплатных минут разговорного времени. А с 15 декабря до 31 января сумма, на которую пополняется баланс, удваивается.
Поскольку в новогодние чудеса в первую очередь верят дети, компания решила оказать содействие программе «Добрый Дед Мороз», которая в этом году проводится в Вайоц Дзоре. Благодаря ей, более 3000 детей области получат от Деда Мороза новогодние подарки, о которых мечтали.
«С 5 ноября прошло лишь 45 дней, а мы уже имеем более 100 тысяч абонентов мобильной связи и более 5 тысяч пользователей интернета. Эти цифры о многом говорят. Мы вышли на рынок Армении всего 6 недель назад с 83 % покрытием, в 2010 году планируется довести его до 90 %, а чтобы быть ближе к абонентам, мы собираемся увеличить количество центров продаж», – отметил Бруно Дютуа.