Դեկտեմբերի 15-ն տեղի ունեցավ Orange Armenia ընկերություն կողմից կազմակերպված մամլո ասուլիս, որի ժամանակ գլխավեր տնօրեն Բրունո Դյուտուան պատմել է տոնական ակցիայի մասին:
Այսպես, մինչեւ հունվարի 13-ը ընտրելով երկու նույն համար, որոնք սկսվում են 095-ով եւ 055-ով, կամ միացնելով Orange-ի մեկ համարը մյուսին, բաժանորդները կկարողանան շփվել միմյանց հետ անվճար ողջ 2010 տարվա ընթացքում: Ամեն ամիս իրենց տնօրինության տակ կլինի 500 անվճար րոպե: Իսկ դեկտեմբերի 15-ց մինչեւ հունվարի 31-ը լիցքավորված ցանկացած գումար կկրկնապատկվի:
Բացի այդ, ընկերությունը որոշել է աջակցել «Բարի Ձմեռ Պապ» ծրագրին, որը այս տարի անցկացվում է Վայոց Ձորում: Այդ ծրագրի շնորհիվ մարզի ավելի քան 3000 երեխաները Ձմեռ Պապիից կստանան նվերներ:
«Նոյեմբերի 5-ց անցել է ընդամենը 45 օր, իսկ մենք արդեն ունենք ավելի քան 100. հազար բջջային հեռախոսի բաժանորդ եւ 5 հազար ինտերնետ օգտվողներից: Դա շատ բանի մասին է վկայում», – նշել է Բրունո Դյուտուան:

Orange Armenia announced the launch of New Year Miracles project.
According to Orange Armenia CEO Bruno Duthoit, choosing two identical numbers starting with 095 and 055, or connecting one number to another by January 31, Orange subscribers will communicate with each other throughout 2010, with 500 free minutes of calling time at their disposal every month.
Orange Armenia also decided to assist implementation of Good Santa Claus program in Vayots Dzor this year. More than 3000 children in the region will receive New Year gifts from Santa Claus.
“The number of our mobile subscribers surpassed 100 thousand within 45 days. We also have over 5 thousand Internet users. We entered the Armenian market just 6 weeks ago, with 83 per cent coverage, and project to bring it to 90 per cent and to increase the number of sales offices in 2010,” Mr. Duthoit said.