Այսօրվանից մեկնարկում է Orange-ի նոր «Անվճար րոպեներ քո եւ քո ընկերների համար» առաջարկը, որը խրախուսում է միանալ եւ օգտվել Orange-ի ծառայություններից ընկերների եւ մտերիմների հետ միասին:
Ըստ ընկերության մամլո ծառայության հաղորդագրության, նոր առաջարկն ուժի մեջ է մինչեւ փետրվարի 28-ը: Այդ ընթացքում ինչպես ներկայիս, այնպես էլ նոր միացող բաժանորդները կարող են հրավիրել իրենց ընկերներին նույնպես միանալ Orange-ին եւ յուրաքանչյուր նոր ընկերոջ հետ ստանալ 300-ական անվճար րոպե Orange-ի բոլոր բաժանորդներին զանգահարելու համար:
Առաջարկից կարող են օգտվել ինչպես «Խոսենք», այնպես էլ «Ամեն ամիս» ծառայությունների բաժանորդները, հաղորդում է ընկերության մամլո ծառայությունը:
Օրանժ Արմենիան, որը Ֆրանս Տելեկոմ Խմբի մասն է կազմում, Հայաստանում հեռահաղորդակցման ծառայություններ մատուցելու լիցենզիան ստացել է 2008թ. նոյեմբերի 19-ին` հաղթող ճանաչվելվով ՀՀ կառավարության հայտարարած միջազգային բաց մրցույթում: Orange-ը Հայաստանում շարժական հեռախոսակապի եւ ինտերնետի ծառայություններ է մատուցում 2009թ. նոյեմբերի 5-ից:

On February 1 Orange lanched a new offer "Free minutes for you and your friends", which aims to promote company's services among friends and relatives of the subscribesr who are already customers of the telecommunication company. As the press office the company reported, the new offer from Orange will be valid only by February 28, 2010. For each new friend a customer can get 300 free minutes of talk with all subscribers of the company.
Orange Armenia provides moble cmmunication and Internet services in Armenia since November 5, 2009. Being a branch of France Télécom, the company received license for providing telecom services in Armenia on 19 November 2008, by winning an international open competition announced by the Government of Armenia.