«Օրանժ Արմենիա» բջջային օպերատորն այսօր` կանանց գարնանային տոների նախաշեմին, ներկայացրել է մի շարք առաջարկություններ: Վաճառքի գծով ընկերության մենեջեր Արամ Մկրտչյանը լրագրողներին հայտնել է, որ այն բաժանորդները, ովքեր մարտի 1-ից մինչեւ ապրիլի 7-ը կակտիվացնեն նախավճարային «Խոսենք» սակագինը, կստանան «Օրանժ» ցանցի ներսում անվճար խոսելու 1000 րոպե, նաեւ բոլոր ուղղություններով 1000 անվճար sms-հաղորդագրություններ ուղարկելու իրավունք:
«Մենք ծառայությունների այս ծրարն անվանել ենք «2000 եւ 1 նվեր»: Երկու ծրարները ձեռք բերելու դեպքում բաժանորդները անակնկալ նվեր կստանան», – ասել է Արամ Մկրտչյանը: «Ամեն ամիս» նվերների ծրարը ներգրավում է անվճար «գեղեցիկ» համար եւ կանանց համար` հատուկ ցածր գնով հեռախոս: Ծառայությունները կմատուցվեն վեց ամսվա ընթացքում եւ անվճար կլինեն յոթ ամիս:
«Ինտերնետն այսօր» սակագնի նոր բաժանորդները «Օրանժ Արմենիայից» կստանան հատուկ կանանց համար ինտերնետ մոդեմ:

2 Март 2010 - 11:37 AMT
Мобильный оператор Orange Armenia представил сегодня ряд предложений в преддверии весенних женских праздников. Как сообщил журналистам менеджер по продажам компании Арам Мкртчян, абоненты, которые активизируют предоплатный тариф “Поговорим” с 1 марта по 7 апреля, получат 1000 минут бесплатного разговора внутри сети Orange, а также возможность посылать до 1000 бесплатных sms-сообщений в любом направлении.
“Мы назвали этот пакет услуг «2000 и 1 подарок». При приобретении двух карт пользователи получат подарок-сюрприз”, – сказал Арам Мкртчян. Подарочный пакет “Каждый месяц” включает бесплатный “красивый” номер и телефон для женщин по специальной цене. Услуги предоставляются в течение 6 месяцев, и будут бесплатными на 7 месяц подписки. Новые абоненты тарифа «Интернет сейчас» от Orange Armenia получат в подарок красочный дамский интернет-модем.
Как пообещал Арам Мкртчян, праздничное настроение будет царить во всех офисах Orange.
Orange Armenia брэнд France Telecom group, вошла на армянский рынок с мобильным и Интернет-предложениями 5 ноября 2009.