«ԱրմենՏել» ընկերությունը (ապրանքանիշը Beeline) սպասարկման որակի բարելավման շրջանակում հայտարարում է «Շարժական գրասենյակ» ծրագրի մեկնարկի մասին: Ինչպես PanARMENIAN.Net-ին հաղորդեցին «ԱրմենՏել» հասարակայնության հետ կապերի ծառայությունից, վաճառքի և սպասարկման գրասենյակին անհրաժեշտ սարքավորումներով համալրված ավտոմեքենան բաժանորդներին սպասարկելու համար կերթևեկի Հայաստանի հեռավոր և սահմանամերձ շրջաններ: Ծրագիրը մեկնարկում է Լոռվա և Արագածոտնի շրջաններում: Հետագայում ընկերությունը նախատեսում է ընդլայնել «գրասենյակ անիվների վրա» ծրագրի աշխարհագրությունը` գործարկելով այն հանրապետության մյուս շրջաններում: «Շարժական գրասենյակ»-ը կտրամադրի ընկերության կողմից մատուցվող ծառայությունների լայն շրջանակ. բաժանորդները կարող են վճարել ամրակցված և բջջային հեռախոսակապի, ինչպես նաև ինտերնետ կապի ծառայությունների համար, վերալիցքավորել հաշիվը, ձեռք բերել SIM-քարտեր, հեռախոսներ, միանալ ընկերության կողմից առաջարկվող ծառայություններին, ստանալ հաշվի վերծանում և այլն:
«Կապի միասնական օպերատոր «ԱրմենՏել» ընկերությունը տրամադրում է կապի ծառայություններ ողջ հանրապետությունում, մշտապես բարձրացնելով դրանց հասանելիությունը և կատարելագործելով սպասարկման որակը: «Շարժական գրասենյակ» ծրագիրը թույլ կտա մեր բաժանորդներին ստանալ որակյալ և հարմարվետ ծառայություն իրենց բնակության վայրում առանց լրացուցիչ ծախսեր կատարելու «,- նշեց «ԱրմենՏել» ընկերության Գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Երեք ամիսների ընթացքում վաճառքի և սպասարկման շարժական գրասենյակը կայցելի Լոռվա և Արագածոտնի շրջանների հեռավոր վայրեր, իսկ բնակչությունը նախօրոք կտեղեկացվի իրենց գյուղում շարժական գրասենյակի աշխատանքային օրերի և ժամերի վերաբերյալ:

31 Май 2010 - 12:36 AMT
Специализированная автомашина, переоборудованная в офис продаж «АрменТел» (бренд Beeline), обслужит абонентов в отдаленных и приграничных населенных пунктах Армении. Как сообщили PanARMENIAN.Net в пресс-службе “АрменТел”, проект стартует в Лорийском и Арагацотнском регионах. «Мобильный офис» будет действовать в рамках программы по совершенствованию качества обслуживания, и будет предоставлять широкий спектр услуг компании. Абоненты смогут оплатить услуги фиксированной, мобильной и интернет связи, пополнить баланс, приобрести SIM-карты, телефоны, подключиться к услугам компании, получить детализацию счета и др. В дальнейшем компания планирует расширить географию работы «офиса на колесах» и на другие регионы страны.
«Единый оператор – компания «АрменТел» предоставляет услуги связи по всей стране, постоянно повышает их доступность и совершенствует свое обслуживание. «Мобильный офис» позволит нашим клиентам получить качественный и удобный сервис по месту жительства без дополнительных затрат и, вне зависимости, от расстояния до столицы, – отметил Генеральный директор ЗАО «АрменТел» Игорь Климко.
В течение 3 месяцев мобильный офис продаж и обслуживания посетит населенные пункты Лорийского и Арагацотнского регионов, жители которых будут заранее оповещены о дате и времени работы офиса в их селе.