«ԱրմենՏել» ՓԲԸ-ն (ապրանքանիշը Beeline) հայտարարում է նոր հնարավորությունների մասին Hi-Line ծառայությունից օգտվողների համար: Բոլոր նրանք, ովքեր 2010 թվականի հունիսի 1-ից 30-ը կմիանան Hi-Line ծառայությանը կնքելով մեկ տարվա պայմանագիր, կստանան անվճար ADSL մոդեմ, կազատվեն առաջին ամսվա բաժանորդային վարձից, իսկ Hi-Line ծառայության միացումը կիրականացվի անվճար: Այդ մասին PanAREMNIAN.Net-ին հաղորդել է «ԱրմենՏել» ընկերության մամլո ծառայությունը:
«Ընկերությունը պարբերաբար խոշոր ներդրումներ է կատարում` ուղղված հեռահաղորդակցության ոլորտի զարգացմանը: Շնորհիվ այդ ներդրումների, «ԱրմենՏել» ընկերությունը որպես ինտեգրված օպերատոր, իր հաճախորդներին առաջարկում է շահավետ պայմաններ միանալու Beeline կայուն, որակյալ և հասանելի ինտերնետ կապին»,- նշեց «ԱրմենՏել» ՓԲԸ գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Միացման պայմանների համաձայն հաճախորդը 12 ամսվա ընթացքում իրավունք ունի անցում կատարել միայն ավելի բարձր արագությամբ անսահմանափակ սակագնային փաթեթին:
«Hi-Line» ծառայությունը հիմնված է ADSL տեխնոլոգիայի վրա, որը թույլ է տալիս սովորական հեռախոսագծով ապահովել ինտերնետ-հասանելիություն: «ԱրմենՏել» ՓԲԸ-ն տրամադրում է այս ծառայությունը 2007 թ-ից:

2 Июнь 2010 - 08:01 AMT
Компания «АрменТел» объявила акцию для пользователей услуги Hi-Line. С 1 по 30 июня 2010 года при заключении годового контракта на услугу Hi-Line клиенты получат бесплатно ADSL-модем, будут освобождены от абонентской платы за первый месяц и платы за подключение к услуге. Об этом PanARMENIAN.Net сообщили в пресс-службе “АрменТел”.
«Компания регулярно осуществляет крупные инвестиции в развитие телекоммуникационной инфраструктуры в стране. Благодаря этим вложениям, компания «АрменТел», как интегрированный оператор, может предложить клиентам выгодные условия подключиться к стабильному, качественному и доступному Интернету Beeline», – отметил Генеральный директор ЗАО «АрменТел» Игорь Климко.
По условиям подключения абонент в течение 12 месяцев имеет право совершать переход только на безлимитные тарифы с более высокой скоростью.
Услуга Hi-Line основана на современной технологии ADSL, обеспечивающей высокоскоростной доступ в Интернет по обычной телефонной линии, оставляя ее свободной для телефонных звонков. ЗАО «АрменТел» предоставляет услугу Hi Line с 2007 года.