«ԱրմենՏել» ընկերությունը (ապրանքանիշը Beeline) հայտարարում է «Ընկերներ» սակագնային փաթեթի բաժանորդների համար ակցիայի անցկացման մասին: Մինչև 2010թ-ի հուլիսի 31-ը Beeline բջջային ցանցի ներսում «Ընկերներ» սակագնային փաթեթի ֆիզիկական անձ հանդիսացող բաժանորդների համար գործում են SMS հաղորդագրությունների նոր սակագներ:
Ինչպես ասվում է ընկերության մամլո հաղորդագրության մեջ, օրվա ընթացքում առաջին SMS հաղորդագրության արժեքը 20 դրամ է, իսկ մնացած հաղորդագրությունները կտարիֆիկացվեն յուրաքանչյուրը 9 դրամով:
«ԱրմենՏել» ընկերությունը «Ընկերներ» սակագնային փաթեթի բաժանորդներին առաջարկում է հաճույք ստանալ շփումից SMS հաղորդագրություն միջոցով և հաղորդակցվել կոլեգաների, բարեկամների, ծանոթների և, իհարկե, ընկերների հետ ավելի շահավետ սակագնով»,- նշեց «ԱրմենՏել» ընկերության Գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:–ԿԱ–

On June 7, ArmenTel CJSC (Beeline trademark) announced the launch of a new campaign, under which new prices for SMS messages will be effective inside Beeline mobile network for individual subscribers of Friends tariff plan until July 31, 2010.
ArmenTel CJSC CEO Igor Klimko said that ArmenTel provides the subscribers with the opportunity to send SMS messages to their colleagues, relatives and friends at a lower price.
The first SMS message during the day will cost AMD 20 while the consequent SMS messages will cost AMD 9, the company’s press service reported.