«ԱրմենՏել» ընկերությունը (ապրանքանիշը Beeline) հայտարարում է ֆիքսված ցանցին միանալու նոր հնարավորությունների մասին: Մինչև 2010թ-ի դեկտեմբերի 31-ը Beeline ֆիքսված հեռախոսագիծ տեղադրել ցանկացող ֆիզիկական և իրավաբանական անձիք կարող են վճարել միանվագ միացման վարձը 12 ամսվա ընթացքում:
«Հայաստանում «ԱրմենՏել» ընկերությունը կապի միասնական ծառայություններ մատուցող խոշորագույն հեռահաղորդակցության օպերատորն է: Նոր տեխնոլոգիաների ներդրման և զարգացման հետ միաժամանակ ընկերությունը շարունակաբար կատարելագործում է ծառայությունների մատուցման կոմերցիոն եղանակները: Դա հնարավորություն է ընձեռում հասանելի դարձնել մեր ծառայությունները բնակչության ավելի լայն շերտերի համար»,- նշեց «ԱրմենՏել» ընկերության գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Այս հնարավորությունից կարող են օգտվել թե Երևանի, թե մարզերի բնակիչները: Ներկայում Beeline ֆիքսված ցանցին միանալու միանվագ վարձը կազմում է 12 000 դրամ ֆիզիկական և 14 400 դրամ իրավաբանական անձանց համար, հաղորդում է «ԱրմենՏել» ընկերության մամլո ծառայությունը:

ArmenTel CJSC (Beeline trademark) provides new opportunities to connect to its fixed-line telephony. Specifically, until December 31, 2010, individuals and legal persons, who want to access Beeline fixed-line telephony, may pay for the link-up by installments during 12 months, the company’s press service reported.
CEO of ArmenTel CJSC Igor Klimko said that ArmenTel is the largest telecommunication operator and the only provider of all types of communication in Armenia. “In line with the development and introduction of new technologies, the company has been also modernizing commercial mechanisms to offer its services to all strata of population,” said Klimko.