«ԱրմենՏել» ընկերությունը (ապրանքանիշը Beeline) հայտարարում է ֆիքսված ցանցին միանալու նոր հնարավորությունների մասին: Մինչև 2010թ-ի դեկտեմբերի 31-ը Beeline ֆիքսված հեռախոսագիծ տեղադրել ցանկացող ֆիզիկական և իրավաբանական անձիք կարող են վճարել միանվագ միացման վարձը 12 ամսվա ընթացքում:
«Հայաստանում «ԱրմենՏել» ընկերությունը կապի միասնական ծառայություններ մատուցող խոշորագույն հեռահաղորդակցության օպերատորն է: Նոր տեխնոլոգիաների ներդրման և զարգացման հետ միաժամանակ ընկերությունը շարունակաբար կատարելագործում է ծառայությունների մատուցման կոմերցիոն եղանակները: Դա հնարավորություն է ընձեռում հասանելի դարձնել մեր ծառայությունները բնակչության ավելի լայն շերտերի համար»,- նշեց «ԱրմենՏել» ընկերության գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Այս հնարավորությունից կարող են օգտվել թե Երևանի, թե մարզերի բնակիչները: Ներկայում Beeline ֆիքսված ցանցին միանալու միանվագ վարձը կազմում է 12 000 դրամ ֆիզիկական և 14 400 դրամ իրավաբանական անձանց համար, հաղորդում է «ԱրմենՏել» ընկերության մամլո ծառայությունը:

8 Июнь 2010 - 10:44 AMT
ЗАО «АрменТел» предлагает оплатить подключение к фиксированной телефонной линии Beeline в рассрочку на 12 месяцев. Акция действует до 31 декабря 2010 года. Возможность оплатить подключение в рассрочку имеют возможность жители Еревана и всех регионов Армении. В настоящее время стоимость подключения к фиксированной сети Beeline составляет 12 000 драмов для физических и 14 400 драмов юридических лиц.
«В Армении «АрменТел» является крупнейшим телекоммуникационным оператором, единым поставщиком всех услуги связи. Параллельно с развитием и внедрением новых технологий, компания постоянно совершенствует и коммерческие механизмы предоставления своих услуг. Это позволяет нам повышать их доступность для широких слоев населения», – отметил генеральный директор ЗАО «АрменТел» Игорь Климко.