ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի շարժական սպասարկման կենտրոններում կանխավճարային քարտերը լիցքավորելը կարող է մեծ շահում բերել. մարզերի բաժանորդները հնարավորություն ունեն շահելու MTC 236 կամ Nokia 1200 բջջային հեռախոսներ
ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը` ՙՄՏՍ՚ ԲԲԸ դուստր ընկերությունը, տեղեկացնում է, որ ընկերությունը Հայաստանի մարզերում իրականացնում է ՙՎերալիցքավորեք և շահեք՚ ակցիան: Հունիսի 29-ից սկսած ընկերության շարժական սպասարկման կենտրոններն այցելում են ՀՀ տարբեր գյուղեր: Այս ընթացքում, վերալիցքավորելով կանխավճարային քարտերը շարժական սպասարկման կենտրոններում, բաժանորդները հնարավորություն կստանան շահելու MTC 236 կամ Nokia 1200 բջջային հեռախոսներ:
Ակցիայի շրջանակներում, շարժական սպասարկման կենտրոններում քարտը վերալիցքավորելիս, բաժանորդները կստանան խաղարկային տոմսեր, որոնք տվյալ օրվա վերջում կմասնակցեն վիճակահանությանը: Տրամադրվող խաղարկային տոմսերի թիվը կախված է վերալիցքավորման գումարից, հաղորդում է ընկերության մամլո ծառայությունը:

VivaCell-MTS, a subsidiary of Mobile TeleSystems OJSC, announced the launch of Recharge and Win! promotion.
Beginning June 29, VivaCell-MTS mobile service centers travel to various villages of Armenia. During this period, by recharging prepaid cards at the mobile service centers the subscribers will have an opportunity to win MTC 236 or Nokia 1200 phones, the Company’s press office said
When recharging cards at mobile service centers, subscribers will receive lottery tickets that will participate in a draw at the end of the day. The number of lottery tickets a subscriber gets is dependent on the recharge amount.