«ԱրմենՏել» ընկերությունը (ապրանքանիշը Beeline) հայտարարում է ֆիզիկական անձանց համար նախատեսված «Ազատ շփում +» սակագնային փաթեթի գործարկման մասին:
Յուրաքանչյուր ամիս «Ազատ շփում +» սակագնային փաթեթի բաժանորդներին կտրվի 1000 րոպե Beeline ցանցի ներսում, ինչպես նաև 100 րոպե Հայաստանի և ԼՂՀ -ի այլ բջջային օպերատորների հեռախոսահամարներին զանգեր կատարելու համար 0 դրամ սակագնով: Տրամադրված րոպեների սպառվելուց հետո Հայաստանի և ԼՂՀ-ի բջջային օպերատորների հեռախոսահամարներին կատարված զանգերը կտարիֆիկացվեն 39 դրամ/ րոպե սակագնով: «Ազատ շփում +» սակագնային փաթեթի միացման արժեքը 1000 դրամ է, իսկ ամսական բաժանորդավճարը` 5500 դրամ:
«Ընդառաջելով հաճախորդների ցանկություններին «ԱրմենՏել» ընկերությունը գործարկում է առավել հաջողված կանխավճարային սակագնային փաթեթների հետվճարային տարբերակները: Դա հնարավորություն է ընձեռում մեր բաժանորդներին ընտրելու ոչ միայն սակագանային փաթեթը այլ նաև վճարման ձևը»,- նշեց «ԱրմենՏել» ընկերության Գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Այն բաժանորդները, ովքեր ձեռք են բերում «Ազատ շփում +» սակագնային փաթեթը կարող են ընտրել «գեղեցիկ համար» վճարելով դրա արժեքը 10 ամիսների ընթացքում:
Հայաստանի և ԼՂՀ-ի ֆիքսված ցանցի հեռախոսահամարներին կատարված զանգերը «Ազատ շփում +» սակագնային փաթեթում տարիֆիկացվում են 39 դրամ/ րոպե սակագնով: Beeline ցանցի ներսում SMS հաղորդագրության արժեքը 9 դրամ է, իսկ այլ օպերատորների, այդ թվում միջազգային օպերատորների ցանցի հեռախոսահամարին ուղարկված մեկ հաղարդագրությունը 20 դրամ, ասվում է ընկերության մամլ հաղորդագրության մեջ:

2 Июль 2010 - 11:25 AMT
Компания «АрменТел» объявила о запуске постоплатного тарифного плана «Свободное общение +» для физических лиц.
Как сообщили PanARMENIAN.Net в пресс-службе «АрменТел», абонентам ТП «Свободное общение +» ежемесячно предоставляется 1000 минут эфирного времени в мобильной сети Beeline, а также 100 минут для звонков на другие мобильные сети Армении и НКР по нулевому тарифу. При достижении отведенного лимита все звонки на мобильные сети Армении и НКР будут тарифицироваться по 39 драмов за минуту. Стоимость подключения к ТП «Свободное общение +» составляет 1000 драмов, а абонентская плата – 5500 драмов в месяц.
«Идя навстречу многочисленным пожеланиям клиентов, компания «АрменТел» начала запуск линейки постоплатных тарифов на основе своих наиболее успешных предоплатных тарифных планов. Это позволит абонентам иметь возможность выбора не только отдельно взятого тарифного плана, но и подходящей системы расчета», – отметил генеральный директор ЗАО «АрменТел» Игорь Климко.
Абоненты, приобретающие SIM-карту тарифного плана «Свободное общение +», могут выбрать «красивый номер» и оплатить его стоимость в течение десяти месяцев.
Исходящие звонки на фиксированные сети Армении и НКР в тарифном плане «Свободное общение +» тарифицируются по 39 драмов за минуту. Стоимость SMS-сообщения внутри сети Beeline – 9 драмов, а на номера других операторов, в том числе международных – 20 драмов.