«ԱրմենՏելը» Hi-Line ծառայության անսահմանափակ սակագնային փաթեթների բոլոր բաժանորդների համար բարձրացնում է ինտերնետ մատչման արագությունը: Մինչև 2010թ. օգոստոսի 15-ը նշված բաժանորդների կապուղիների թողունակությունը կավելանա 25%-ով: Այդ մասին հաղորդում է «ԱրմենՏել» ՓԲԸ (Beeline ապրանքանիշ) հասարակայնության հետ կապերի ծառայությունը:
«ԱրմենՏել» ընկերությունը բջջային կապի բաժանորդներին արդեն իսկ անակնկալներ է պարգևել «Գիշերն է խոսում» ծառայության և «Ամառային SMS» փաթեթի տեսքով: Միասնական օպերատորի նոր սեզոնային առաջարկը կհանդիսանա հաճելի անակնկալ նաև Ինտերնետ ծառայությունից օգտվող հաճախորդների համար», – նշել է «ԱրմենՏել» ՓԲԸ Գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Կապուղիների թողունակությունը բարձրացվում է Hi-Line ծառայության անսահմանափակ սակագնային փաթեթների Երևանի և մարզերի բոլոր բաժանորդների համար` առանց լրացուցիչ վճարի:

Пропускная способность канала абонентов безлимитных тарифных планов услуги Hi-Line до 15 августа будет увеличена на 25%. Как сообщили PanARMENIAN.Net в пресс-службе «АрменТел», повышение скорости распространяется на всех абонентов безлимитных тарифных планов услуги Hi-Line в Ереване и регионах, без какой-либо дополнительной платы.
«Компания «АрменТел» уже преподнесла сюрпризы абонентам мобильной связи в виде пакета «Летние SMS» и услуги «Ночь говорит». Новое сезонное предложение универсального оператора станет приятным сюрпризом и для клиентов наших Интернет-услуг», – отметил Генеральный директор ЗАО «АрменТел» Игорь Климко.