«ԱրմենՏել» ընկերությունը (ապրանքանիշը Beeline) հայտարարում է Beeline ամրակցված կապի ֆիզիկական և իրավաբանական անձ հանդիսացող բաժանորդների համար տեղական զանգերի վերծանման տրամադրման սակագնի նվազեցման մասին:
Վերոհիշյալ բաժանորդների համար տեղական զանգերի վերծանման 1 էջի արժեքը այժմ 10 դրամ է նախկին 72 դրամի փոխարեն:
«Միասնական օպերատորի կողմից մատուցվող լրացուցիչ ծառայությունների նոր սակագները հաճախորդների սպասարկման բարելավմանն ուղղված ծրագրի շարունակությունն են հանդիսանում: Համոզված եմ, որ ծառայությունների ողջ շրջանակի համար նախատեսված ճկուն և հավասարակշռված գնային համակարգը հնարավորություն կընձեռի մեր ընկերությանը ընդառաջ գնալ շուկայի ժամանակակից պահանջներին»-, նշեց «ԱրմենՏել» ընկերության գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Beeline վաճառքի և սպասարկման ցանկացած գրասենյակում ֆիքսված կապի բաժանորդները, լրացնելով համապատասխան դիմումի ձևը, կարող են անվճար ստանալ միջազգային և տեղական զանգերի վերծանումը էլեկտրոնային փոստով, հաղորդում է «ԱրմենՏել» ընկերության մամլո ծառայությունը:

Компания «АрменТел» снизила тариф на предоставление детализации локальных звонков (список совершенных звонков с указанием продолжительности и тарификации) для физических и юридических лиц, абонентов фиксированной связи Beeline. Как сообщили PanARMENIAN.Net в пресс-службе компании, плата за 1 лист детализации локальных звонков теперь составляет 10 драмов, вместо прежних 72 драмов.
«Установленные нами расценки на дополнительные услуги универсального оператора продолжают нашу программу улучшения качества обслуживания клиентов. Уверен, что политика взвешенного и гибкого ценообразования на весь спектр телекоммуникационных услуг позволит компании идти в ногу с современными требованиями рынка», – сказал генеральный директор ЗАО «АрменТел» Игорь Климко.
Также абоненты фиксированной связи Beeline могут бесплатно получать детализацию локальных и международных звонков по электронной почте, предварительно заполнив соответствующую заявку в одном из офисов продаж и обслуживания компании.