«ԱրմենՏել» ընկերությունը (ապրանքանիշը Beeline) հայտարարում է USB մոդեմների տրամադրման մասին 0 դրամ սակագնով: Առաջարկը վերաբերում է ֆիզիկական անձ հանդիսացող բոլոր այն բաժանորդներին, ովքեր կկնքեն շարժական ինտերնետի “Գիշերային” և “Անսահմանափակ” սակագնային փաթեթների օգտագործման համապատասխան պայմանագիր:
«ԱրմենՏել»-ն ազգային միասնական օպերատոր է և մենք գիտակցում ենք առաջատարի մեր դերը երկրում ինտերնետ հասանելիության մակարդակը բարձացնելու գործընթացում: Hi Line ֆիքսված ինտերնետի աշխարհագրության ընդլայմանը և նոր սակագնային փաթեթների գործարկմանը զուգահեռ, մենք ընդլայնում ենք երրորդ սերնդի ցանցը և նոր առաջարկների միջոցով բարձրացնում նաև շարժական ինտերնետի հասանելիության աստիճանը: Մեր հաճախորդները կարող են ընտրել այն տարբերակը, որն առավել գերադասելի է վերջիններիս համարե,- նշեց «ԱրմենՏել» ընկերության Գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Շարժական ինտերնետը համակարգչից GPRS, EDGE կամ 3G տեխնոլոգիաների միջոցով ինտերնետ ցանցին միանալու պարզ լուծում է: Դրա համար անհրաժեշտ է պարզապես տեղադրել Beeline SIM քարտը USB մոդեմի մեջ և միացնել այն համակարգչին, հայտնում է ընկերության մամլո ծառայությունը:

1 Сентябрь 2010 - 09:37 AMT
Компания «АрменТел» предоставит бесплатный USB-модем для абонентов – физических лиц, заключивших годовой контракт на пользование тарифными планами мобильного интернета «Ночной» и «Безлимитный». Об этом PanARMENIAN.Net сообщили в пресс-службе «АрменТел».
“Наряду с расширением географии и внедрением новых тарифных планов фиксированного интернета – Hi Line, мы расширяем сотовую сеть третьего поколения и посредством новых предложений повышаем доступность мобильного Интернета. Наши клиенты могут выбирать наиболее подходящую для них технологию доступа», – отметил генеральный директор ЗАО «АрменТел» Игорь Климко.
Мобильный Интернет — это простое, мобильное решение для подключения компьютера к сети Интернет посредством технологий GPRS, EDGE или 3G из любого уголка, где есть сотовая сеть Beeline, отметили в компании. Для этого достаточно вставить SIM карту Beeline в USB-модем и подключить его к компьютеру.