«ԱրմենՏել» ՓԲԸ-ն (ապրանքանիշը` Beeline) հայտարարում է բջջային հեռախոսակապի իրավաբանական անձ հանդիսացող բաժանորդների համար շարժական ինտերնետի սակագնի նվազեցման մասին «Ինտերնետ բոլորի համար» ծառայության շրջանակում: Փոխանցված/ստացված տվյալների մեկ մեգաբայթի սակագինը 90 դրամ է նախկին 150 դրամի փոխարեն:
«Ինտերնետ բոլորի համար» ծառայությունը ունիվերսալ հնարավորություն է այն բաժանորդների համար, ովքեր ցանկանում են օգտվել ինտերնետից առանց լրացուցիչ կարգավորումներ կատարելու հեռախոսում: Այս ծառայությունը հարմար է հատկապես այն մարդկանց, ովքեր հազվադեպ են օգտվում ինտերնետից և վերջիններիս անհրաժեշտ է ստանալ արագ տեղեկատվություն` օրինակ իմանալ չվերթի ժամը, ստուգել էլեկտրոնային փոստը և այլն»,- նշեց «ԱրմենՏել» ՓԲԸ Գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
«Ինտերնետ բոլորի համար» ծառայությունը հնարավորություն է ընձեռում միանալ ինտերնետ ցանցին անմիջապես հեռախոսի բրաուզերի միջոցով: Եթե սակագնային փաթեթը, որից տվյալ պահին օգտվում է բաժանորդը, նախատեսում է շարժական ինտերնետի ավելի ցածր սակագին, ապա նա ինքնուրույն կարող է կարգավորել GPRS-ինտերնետը խորհրդատվության համար զանգահարելով 0611 անվճար հեռախոսահամարին կամ այցելել Beeline սպասարկման և վաճառքի գրասենյակ:
Ինչպես հայտնում է ընկերության մամլո ծառայությունը, «Ինտերնետ բոլորի համար» ծառայությունը ակտիվացնելու վճար և ամսական բաժանորդավճար նախատեսված չէ: Ծառայությունն ակտիվացնելու կամ ապաակտիվացնելու համար անհրաժեշտ է զանգահարել 0611 անվճար հեռախոսահամարին կամ այցելել Beeline սպասարկման և վաճառքի գրասենյակներ:

Компания «АрменТел» снизила стоимость мобильного Интернета для юридических лиц в рамках услуги «Интернет для всех». Как сообщили PanARMENIAN.Net в пресс-службе компании, один мегабайт переданных/полученных данных мобильного GPRS-Интернета теперь стоит 90 драмов, вместо прежних 150 драмов.
«Услуга «Интернет для всех» – универсальная возможность для абонентов, желающих воспользоваться Интернетом без каких-либо предварительных настроек телефона. Она удобна для тех, кто пользуется мобильным Интернетом от случая к случаю, если нужно срочно уточнить какую-либо информацию: расписание авиарейсов, наличие писем в электронной почте и пр.», – отметил генеральный директор ЗАО «АрменТел» Игорь Климко. Услуга «Интернет для всех» позволяет подключиться к Интернету непосредственно через браузер телефона. В случае если тарифный план абонента предусматривает более дешевый тариф мобильного интернета, то абонент всегда может настроить GPRS-Интернет вручную, обратившись за поддержкой по бесплатному номеру 0611 или к специалисту офиса продаж или обслуживания Beeline. Абонентская плата и плата за подключение к услуге «Интернет для всех» не предусмотрены. Для активации или отключения услуги необходимо позвонить по бесплатному номеру 0611 или обратиться в ближайший офис продаж и обслуживания Beeline.