Ապրիլի 10-ից «Առէկսիմբանկ-Գազպրոմբանկի խումբ» ՓԲԸ Գլխամասային գրասենյակը տեղափոխվելու է ավելի հարմարավետ ու ժամանակակից գրասենյակ, որը գտնվում է ք.Երևան, Հյուսիսային պողոտա 6, շ. 10 հասցեում:
Տեղափոխություն Գազպրոմբանկի կորպորատիվ ոճին համապատասխանող նոր գրասենյակ պայմանավորված է բանկի հաճախորդների շահերով, որոնց համար, ի տարբերություն Մ.Մկրտչյան 12 հասցեում տեղակայված հին մասնաշենքի, կստեղծվեն սպասարկման ավելի բարենպաստ պայմաններ: Հիշեցնենք, որ բանկում գործում է նաև «Էրեբունի» մասնաճյուղը («Էրեբունի-պլազա» բիզնես կենտրոն), որտեղ սպասարկվում են VIP հաճախորդները, ովքեր գերադասում են օգտվել առավել հարմարավետ ծառայություններից: Այսօրվա դրությամբ բանկում արդեն գործում է 16 մասնաճյուղ, որից 7-ը Երևանում և 9-ը հանրապետության մարզերում, հայտնում է բանկի մամլո ծառայությունը:
«Առէկսիմբանկ – Գազպրոմբանկի խումբ» ՓԲԸ-ն հիմնադրվել է 1998թ.` Ռուսաստանի և Հայաստանի միջև ֆինանսական հոսքերի սպասարկման և ձեռներեց կազմակերպություններին աջակցության համար: Բանկի 100%-ով բաժնետերն է հանդիսանում ռուսաստանյան «Գազպրոմբանկ» ԲԲԸ-ն:

Starting April 10, head office of Areximbank-Gazprombank Group CJSC moves to more comfortable and modern premises at Northern Avenue 6, №10 in Yerevan.
“Transfer to a new office meeting Gazprombank corporate style favors the interests of its customers who will now have better service conditions, in contrary to the old office on Mkrtchyan street,” bank’s press release says.
Areximbank-Gazprombank Group's Erebouni branch located in Erebouni Plaza business center serves priority customers who prefer VIP services. The bank already has 16 branch offices in Armenia, 7 in Yerevan and 9 in provinces.
Areximbank-Gazprombank Group CJSC was founded in August 1998 to support entrepreneurship and serve financial flows between Russia and Armenia. The Russian Gazprombank owns 100% of shares of the bank.