ԱՄՆ Նոր Օրլեան քաղաքի (Լուիզիանայի նահանգ) The Contemporary Art Center կենտրոնում նոյեմբերի 16-ին տեղի է ունեցել ամերիկահայ հայտնի գործարար, Reddit-ի համահիմնադիր Ալեքսիս Օհանյանի և աշխարհի նախկին առաջին ռակետ Սերենա Ուիլյամսի հարսանիքը, հայտնում է hdfashion.tv-ն:
Արևմտյան ԶԼՄ-ներն արդեն բնութագրել են հարսանիքը որպես «բոլոր ժամանակների ամենավառ հարսանիք»: Հարսանիքը կազմակերպվել է «Գեղեցկուհին և հրեշը» ֆիլմի ոճով: Ներկա է եղել մոտ 250 հյուր, գլխավոր երաժշտական թեմա է ընտրվել Be Our Guest երգը: Ամուսնական զույգի նորածին աղջիկը ևս ներկա է եղել հանդիսությանը:
Հարսանեկան հանդիսությանը ներկա են եղել Քիմ Քարդաշյանը, երգչուհի Բեյոնսեն, ռեփ կատարող Ջեյ Զին, դերասանուհի Եվա Լոնգորիան, մոդել Էլիտա Բենքսը, ամերիկյան Vogue-ի գլխավոր խմբագիր Աննա Վինտուրը և այլ հայտնի դեմքեր:
Ամուսնանալու մտադրության մասին զույգը հայտնել էր 2016-ի դեկտեմբերին՝ նշանադրության ժամանակ: Նրանք հայտարարել էին, որ մտադիր են հարսանիքն անել երեխայի ծնվելուց հետո:
Սեպտեմբերի 2-ին հայտնի դարձավ, որ ամերիկացի թենիսիստուհի Սերենա Ուիլյամսը, որը 2017-ին ընդհատել էր ելույթները հղիության պատճառով, 3090 գ քաշով աղջիկ է ունեցել: Ծննդաբերությունն անցել է Ֆլորիդայի նահանգի կլինիկայում:

Свадьба американской теннисистки Серены Уильямс и одного из основателей соцсети Reddit Алексиса Оганяна стала одним из событий года в шоу-бизнесе.
Звезды шоу-бизнеса, в числе которых были Бейонсе, Ким Карашьян и Эва Лонгория, прибыли на свадьбу, состоявшуюся 16 ноября в Новом Орлеане.Среди гостей были также теннисистка Каролина Возняцки, певица и актриса Келли Роуланд и бессменная глава американского журнала Vogue Анна Винтур.
Всего, как сообщают осведомленные СМИ, в списке приглашенных было более 200 человек. Торжество проходило в Центре современного искусства, и весь прилегающий к зданию район был перекрыт.
По данным СМИ, Серена сменила два платья во время бракосочетания, проходившего под основную музыкальную тему из диснеевского фильма «Красавица и чудовище».
Пара начала встречаться в 2015 году, познакомившись, как сообщали СМИ, случайно в Риме. Они объявили о своей помолвке в декабре 2016 года, распространив на платформе Reddit небольшое стихотворение, озаглавленное: «Я говорю: «Да».