IDBank-ը նոր մասնաճյուղ ունի․ այս անգամ Բանկը հաճախորդների առջև իր դռներն է բացել Հրազդան քաղաքում։
IDBank-ը շարունակաբար աշխատում է ոչ միայն առցանց հարթակների հնարավորությունների ընդլայնման ուղղությամբ, այլև մասնաճյուղերի պատշաճ վերազինման` ապահովելու հաճախորդների լավագույն փորձառությունը։
«Մենք մշտապես ձգտում ենք հաճախորդների համար որակյալ ու հարմարավետ ծառայություններ մատուցել․ հաշվի առնելով մեր հաճախորդների բազմաթիվ առաջարկները՝ որոշեցինք էլ ավելի ընդլայնել մեր մասնաճյուղային ցանցն ու նոր մասնաճյուղ բացել Հրազդան քաղաքի ամենաբանուկ հատվածում։ Սպասում ենք մեր հաճախորդներին արդեն նոր հասցեում», – ասում է IDBank-ի վարչության նախագահ Մհեր Աբրահամյանը։
«Մեր նոր մասնաճյուղի աշխատակիցները պատրաստ են սպասարկել հաճախորդներին՝ տրամադրելով անհրաժեշտ բոլոր ծառայությունները և կատարելով անկանխիկ գործարքներ, իսկ կանխիկով գործարքների համար մասնաճյուղում տեղադրված է տերմինալ և բանկոմատ․ վերջիններս հնարավորություն կտան արագ ու հարմարավետ կատարել բոլոր անհրաժեշտ գործարքները՝ ընդամենը մի քանի հպումով», – ասում է վաճառքների կազմակերպման վարչության ղեկավար Արթուր Քոչարյանը։
«Հրազդան» մասնաճյուղը գտնվում է Օգոստոսի 23 փողոց, 44/1 հասցեում։ Այս պահին IDBank-ն ունի արդեն 15 մասնաճյուղ՝ Երևանում, Էջմիածնում, Վանաձորում, Գյումրիում, Աբովյանում և Հրազդանում․ 15-րդ մասնաճյուղի պաշտոնական բացումը տեղի կունենա շուտով։
IDBank-ից հիշեցնում են, որ բանկային բոլոր գործարքները կարելի է կատարել նաև առցանց՝ IDBanking.am հարթակով կամ Idram&IDBank հավելվածով․ վերջինս ունի անհպում QR-վճարումներ ընդունող վաճառակետերի ամենամեծ ցանցը Հայաստանում՝ ավելի քան 22,000 վաճառակետ, որոնցից 10,000-ում առկա է նաև Rocket Line 0% թվային ապառիկով վճարման հնարավորությունը։

IDBank announced on Friday, August 16 the opening of a new branch, this time in the city of Hrazdan. The Bank has once again opened its doors to clients in this vibrant location.
IDBank continues to focus not only on the development of its online platforms but also on the modernization of its branches to ensure the highest quality of customer service.
"We always strive to provide our clients with high-quality and convenient services. Considering numerous requests from our clients, we decided to expand our branch network further and open a new branch in the very center of Hrazdan. We look forward to welcoming our clients at the new location," said Mher Abrahamyan, Chairman of the Management Board of IDBank.
"The staff of our new branch is ready to serve clients by providing all necessary services and facilitating cashless transactions. For cash operations, the branch is equipped with a terminal and an ATM, which allow clients to quickly and conveniently complete all necessary transactions with just a few clicks," added Artur Kocharyan, the head of Sales division of IDBank.
The "Hrazdan" branch is located at 44/1, August 23 Street. Currently, IDBank operates 15 branches in Yerevan, Echmiadzin, Vanadzor, Gyumri, Abovyan, and Hrazdan. The official opening of the 15th branch will take place soon.
IDBank reminds clients that all banking operations can also be conducted online through the IDBanking.am platform or the Idram&IDBank app, which has the largest network of contactless QR payment points in Armenia, with over 22,000 points of sale, 10,000 of which support payment via the Rocket Line 0% digital installment plan.