IDBank-ի Շենգավիթ մասնաճյուղում Հաճախորդների օր էր․ այդ օրը մասնաճյուղում սպասարկվողներին հատուկ մթնոլորտ ու շատ անակնկալներ էին սպասում։
«Շենգավիթ» մասնաճյուղում սպասարկվող բոլոր հաճախորդներն այդ օրը հնարավորություն ստացան մասնակցելու խաղարկությանը, շահելու idcoin-եր, վայելելու ուրախ տրամադրությունն ու քաղցր անակնկալները։
IDBank-ի Հաճախորդների փորձառության մենեջեր Սեդա Ավագյանի խոսքով՝ իրենց աշխատանքի յուրաքանչյուր փուլում ուշադրության կենտրոնում հաճախորդն է։
«Մեր Բանկում ցանկացած ծառայություն, պրոդուկտ և նախաձեռնություն պտտվում է հաճախորդի և նրա կարիքների շուրջ․ ոչ միայն այսօր, այլ ամեն օր մենք հոգ ենք տանում հաճախորդի կարիքների մասին ու ներդնում առավելագույն ջանքերը, որ մեր հաճախորդն իրեն կարևոր զգա», – ասել է Սեդա Ավագյանը։
«Շենգավիթ» մասնաճյուղի ղեկավար Աշոտ Ադամյանն ասել է, որ ամեն օր աշխատում են բարելավել սպասարկման որակն ու գոհացնել հաճախորդին։
«Փորձում ենք ոչ թե պարզապես բավարարել հաճախորդի ֆինանսական կարիքները, այլ գերազանցել նրա սպասելիքները, իսկ այսօր ուզում էինք առանձնահատուկ անակնկալ մատուցել մեր հաճախորդներին։ Այսօր և միշտ մենք շնորհակալություն ենք հայտնում մեր հաճախորդներին, որ ընտրում են մեզ», – ասել է Աշոտ Ադամյանը։
Բոլոր հաճախորդները հնարավորություն են ստացել մասնակցելու մասնաճյուղում կազմակերպված խաղարկությանը՝ պտտելով հաջողակ անիվն ու շահելով idcoin-եր։ Ստացված idcoin-երը հաջողակները կարող են օգտագործել ամենուր, ուր կա Իդրամով վճարում կատարելու հնարավորություն։ Բանկից խոստանում են, որ անակնկալները պարբերական բնույթ են կրելու, իսկ սպասարկման որակը միայն կատարելագործվելու է։

В филиале «Шенгавит» IDBank праздновали День клиента, где всех посетителей ожидала особая атмосфера и множество приятных сюрпризов.
В этот день все клиенты филиала «Шенгавит» могли участвовать в розыгрыше, выиграть idcoins и насладиться приятной атмосферой и сладкими сюрпризами.
По словам менеджера по работе с клиентами IDBank Седы Авагян, клиент всегда в центре внимания на каждом этапе работы.
«Все наши услуги, продукты и инициативы сосредоточены на клиенте и его потребностях. Не только сегодня, но и каждый день мы заботимся о наших клиентах и прилагаем все усилия, чтобы они чувствовали себя важными», — говорит Седа Авагян.
Руководитель филиала «Шенгавит» Ашот Адамян отмечает, что каждый день они работают над улучшением качества обслуживания и удовлетворением клиентов.
«Мы стараемся не только удовлетворить финансовые потребности клиентов, но и превзойти их ожидания. Сегодня мы хотели сделать особый сюрприз для наших клиентов. Сегодня и каждый день мы благодарим их за то, что выбирают нас», — говорит Ашот Адамян.
Все клиенты участвовали в лотерее, организованной в филиале, вращая колесо удачи и выигрывая idcoin-ы. Счастливчики смогут использовать полученные idcoin-ы везде, где принимаются платежи по Idram. Из Банка обещают, что сюрпризы будут регулярными, а качество обслуживания будет только улучшаться.