Փետրվարի 27-ին IDBank-ը կրկին հաճախորդների համար շնորհակալության օր էր կազմակերպել․ Բանկի «Կենտրոն» մասնաճյուղում սպասարկվողներին ընդունում էին անակնկալներով ու յուրահատուկ մթնոլորտով։
Առանց առիթի շնորհակալության այս օրերն IDBank-ն արդեն գեղեցիկ ավանդույթ են դարձրել․ հաճախորդները մասնաճյուղում մասնակցում են փոքրիկ խաղարկությունների, շահում idcoin-ներ, ստանում անակնկալ նվերներ։
IDBank-ի Հաճախորդների փորձառության մենեջեր Սեդա Ավագյանի խոսքով՝ գաղտնիք չէ, որ Բանկի առաքելության առանցքային կետը հաճախորդներին լավագույն սպասարկումն ապահովելն է:
«Յուրաքանչյուր նոր գաղափար, նախաձեռնություն ու նորարարական մոտեցում իրականացվում է՝ հաշվի առնելով մեր հաճախորդների կարիքներն ու ցանկությունները։ Մենք ամեն օր ենք շնորհակալ մեր հաճախորդներին, որ ընտրում են մեզ, բայց երբեմն նաև այսպիսի փոքրիկ միջոցառումներով ցանկանում ենք ևս մեկ անգամ մեր հոգատարությունն ու շնորհակալությունը ցույց տալ նրանց», – ասել է Սեդա Ավագյանը։
«Կենտրոն» մասնաճյուղի կառավարիչ Աիդա Շահնազարյանն էլ նշել է, որ թիմն ամենօրյա աշխատանքով, հաճախորդների հետադարձ կապը լսելով է փորձում լավագույն սպասարկումն ապահովել նրանց համար ու երբեմն անգամ գերազանցել սպասելիքները։
«Մեր հավատարիմ հաճախորդները վստահում են մեզ, միշտ գտնում իրենց կարիքներին համապատասխան պրոդուկտներն ու սպասարկումը, մենք էլ մեր շնորհակալությունը հայտնում ենք ոչ միայն բարձրորակ սպասարկմամբ, այլ նաև նմանատիպ միջոցառումներով»,–ասել է նա։
Հերթական սպասարկման համար բանկ շտապող հաճախորդները անակնկալի էին գալիս՝ տեսնելով խաղարկության հաջողակ անիվը, որը պտտելով շահում էին idcoin-ներ, քաղցր անակնկալներն ու սովորականից տարբերվող միջավայրը։ Ստացված idcoin-երը հաջողակները կարող են օգտագործել ամենուր, ուր կա Իդրամով վճարում կատարելու հնարավորություն, այսինքն՝ ավելի քան 23,500 վաճառակետում։

On February 27, IDBank once again held a Customer Appreciation Day, welcoming clients with surprises and a special atmosphere at its "Centre" branch.
IDBank has turned these spontaneous appreciation days into a cherished tradition, where customers take part in mini raffles, win idcoins, and receive surprise gifts.
According to Seda Avagyan, Customer Experience Manager at IDBank, the core of the Bank’s mission is to provide the best possible service to its clients. “Every new idea, initiative, and innovation we implement is based on our customers’ needs and preferences. We are grateful to them every day for choosing us, but sometimes, we want to express our appreciation in a more tangible way through events like this,” said Seda Avagyan.
Aida Shahnazaryan, Manager of the Center branch, also emphasized that the team strives to provide the best service by listening to customer feedback and continuously improving their approach. “Our loyal customers trust us and always find products and services that meet their needs. We show our appreciation not only through high-quality service but also through events like this,” she said.
Customers visiting the bank for regular services were pleasantly surprised to find a lucky wheel raffle, giving them a chance to win idcoins, sweet treats, and a refreshing change from the usual banking experience. Winners can use their idcoins at any of the more than 23,500 locations that accept Idram payments.