IDBank-ի նոր մասնաճյուղն այս անգամ իր դռները բացում է Արարատի մարզում՝ Արտաշատ քաղաքում։ Բանկը շարունակում է Հայաստանի տարբեր մարզերում իր հաճախորդների համար ապահովել ոչ միայն թվային, այլ նաև ֆիզիկական ներկայությունը։
«Թվային լուծումները գնալով ավելի մեծ տարածում են ստանում և մեր հաճախորդների ավելի մեծ տոկոսն է սկսում օգտվել թվային ուղիներից, բայց մենք տեսնում ենք նաև, որ Հայաստանի տարբեր մարզերում մեր հաճախորդները սպասում են մեր մասնաճյուղերի բացմանը։ Ուստի, կարևորելով հաճախորդի պահանջմունքն ու գոհունակությունը՝ մենք այսօր արդեն Արտաշատ քաղաքում ենք», – ասել է IDBank-ի վաճառքների կազմակերպման և տարածքային կառավարման վարչության ղեկավար Արթուր Քոչարյանը։
IDBank-ի վաճառքների կազմակերպման և տարածքային կառավարման վարչության ղեկավարի տեղակալ Սմբատ Ավագյանի խոսքով էլ՝ ինչպես մնացած բոլոր մասնաճյուղերը, այս մեկը ևս հագեցած է ժամանակակից բոլոր անհրաժեշտ լուծումներով:
«Քանի որ մեզ համար առաջնայինը հաճախորդների համար լավագույն ու բարձրորակ սպասարկում ապահովելն է, մենք ձգտում ենք պահել մեր սահմանած նշաձողն ու անընդհատ կատարելագործվել։ Մեր պրոֆեսիոնալ թիմն արդեն նաև Արտաշատում պատրաստ է օգնել հաճախորդներին, իսկ մասնաճյուղում առկա է նաև IDBanking 24/7 սպասարկման գոտի՝ հնարավոր դարձնելով անկանխիկ գործարքները արագ և մի քանի հպումով», – ասել է նա։
Այս անգամ Բանկի նոր մասնաճյուղի բացման օրը համընկել է Հաճախորդների միջազգային օրվա հետ, որի առթիվ բանկի բոլոր մասնաճյուղերում երեք օր շարունակ կարելի է առավել շահավետ պայմաններով ավանդ ներդնել։
IDBank-ի Արտաշատի մասնաճյուղը գործելու է Օգոստոսի 23 փողոց, 19/10 հասցեում։ IDBank-ն ունի մասնաճյուղեր Երևանում, Էջմիածնում, Վանաձորում, Գյումրիում, Աբովյանում, Հրազդանում, Արմավիրում և Արտաշատում։
IDBank-ի բոլոր գործարքները կարելի է կատարել նաև առցանց՝ IDBanking.am առցանց հարթակով կամ Idram&IDBank հավելվածով․ վերջինս ունի անհպում QR-վճարումներ ընդունող վաճառակետերի ամենամեծ ցանցը Հայաստանում՝ ավելի քան 23․500 վաճառակետ, որոնցից 10․000-ում առկա է նաև Rocket Line 0% թվային ապառիկով վճարման հնարավորությունը։

21 Март 2025 - 14:11 AMT
Новый филиал IDBank-а на этот раз открывает свои двери в городе Арташат, Араратская область. Как и было обещано, Банк продолжает расширять свое присутствие в разных регионах Армении, предоставляя клиентам удобный доступ к своим услугам.
«Цифровые решения становятся все более популярными, и все больше наших клиентов начинают пользоваться цифровыми каналами. Однако мы также видим, что клиенты в различных регионах Армении ожидают открытия наших филиалов. Именно поэтому, учитывая потребности и удовлетворенность клиентов, сегодня мы уже в городе Арташат», — отметил начальник отдела организации продаж и территориального управления IDBank Артур Кочарян․
Заместитель начальника отдела организации продаж и территориального управления IDBank Смбат Авагян отметил, что, как и все другие филиалы, новый офис оснащен всем необходимым оборудованием. «Наш приоритет — предоставлять клиентам услуги наивысшего качества, поэтому мы стремимся поддерживать установленный стандарт и постоянно совершенствоваться. Наша профессиональная команда уже готова помочь клиентам в Арташате, а круглосуточная зона обслуживания IDBanking позволит быстро и всего в несколько нажатий совершать безналичные транзакции», — подчеркнул Смбат Авагян.
Кстати, в этот раз день открытия нового отделения банка совпал с Международным днем клиента, в который в течение трех дней подряд во всех отделениях банка можно оформить вклады на максимально выгодных условиях.
Филиал «Арташат» расположен по адресу ул. 23 Августа, 19/10. В настоящее время IDBank уже имеет филиалы в Ереване, Эчмиадзине, Ванадзоре, Гюмри, Абовяне, Раздане, Армавире Арташате.
Из Банка напоминают, что все банковские операции также можно совершать онлайн с помощью онлайн-платформы IDBanking.am или приложения Idram&IDBank. последний имеет самую большую сеть точек приема бесконтактных QR-платежей в Армении: более 22 500 точек, 10 000 из которых имеют возможность оплаты цифровым кредитом Rocket Line 0%.