IDBank-ը նոր մասնաճյուղ ունի․ բանկային նոր մշակույթը տարածվելու է նաև օրեր առաջ իր դռները բացած Հոմպլեքս Հիպեր մոլում՝ էլ ավելի մոտիկ ու հասանելի դառնալով թե՛ տարածքի բնակիչների, թե՛ առևտրի կենտրոնի այցելուների համար։
Նոր մասնաճյուղը թվով 19-րդն է․ Բանկից վստահեցնում են՝ նորաբաց առևտրի կենտրոնում մասնաճյուղ ունենալն անչափ կարևոր էր։ Հոմպլեքս Հիպեր Մոլում ամեն բան կա տան համար՝ սկսած տեխնիկայից մինչև կահույք, տնտեսական և կենցաղային պարագաներ և շատ ավելին։
IDBank-ի վարչության նախագահ Մհեր Աբրահամյանի խոսքով՝ Բանկի համար սկզբունքային է հնարավորինս մոտ ու հասանելի լինել հաճախորդների համար՝ ներկայություն ապահովելով ամենապահանջված կետերում։ IDBank-ի նոր մասնաճյուղն այստեղ ևս կծառայի որպես ֆինանսական հուսալի գործընկեր։ «Հոմպլեքս Մոլ» մասնաճյուղում առկա են ժամանակակից բոլոր հարմարությունները արագ ու հարմարավետ սպասարկման համար։
Վաճառքների կազմակերպման և տարածքային կառավարման վարչության ղեկավար Արթուր Քոչարյանի խոսքով՝ Հոմպլեքսի այցելուների համար այժմ հասանելի է նաև լիարժեք բանկային սպասարկում՝ հաշիվների բացումից մինչև բիզնես վարկավորում։ Եվ հաճախորդների առավելագույն հարմարավետության համար նախատեսել ենք երկարացված աշխատանքային գրաֆիկ մասնաճյուղի համար՝ «Հոմպլեքս Մոլ» մասնաճյուղը հաճախորդների սպասարկում կիրականացնի ամեն օր՝ երկուշաբթիից կիրակի, ժամը՝ 10։00-22։00։
Հոմպլեքս Մոլի և IDBank-ի նոր մասնաճյուղի հասցեն է՝ գյուղ Պռոշյան, Գ․ Չաուշի խճ․ 1/4, մասնաճյուղն էլ երկու մուտք ունի՝ թե՛ դրսի հատվածից, թե՛ առևտրի կենտրոնի ներսից։
Ի դեպ, Հոմպլեքս Մոլում է նաև Իդրամը՝ QR-վճարումներով․ առևտրի կենտրոնում տեղակայված վաճառակետերում կարելի է վճարել Իդրամով՝ օգտվելով նաև Rocket Line թվային ապառիկից, ստանալով անհրաժեշտ ապրանքը նույն պահին, իսկ վճարումը կատարելով ավելի ուշ՝ հարմար պահի։ Այս պահին Իդրամով վճարել հնարավոր է ավելի քան 25,000 վաճառակետում Հայաստանի ամբողջ տարածքում։

IDBank has opened a new branch atHomplex Hyper Mall—becoming even more accessible to both local residents and mall visitors.
This is IDBank’s 19th branch. According to the Bank, having a presence in this newly opened commercial center was essential. Homplex Hyper Mall offers everything for the home—from electronics and furniture to household and personal items, and more.
As Mher Abrahamyan, Chairman of the Management Board of IDBank, noted, being close and accessible to customers is a key principle—ensuring a presence in the most popular locations. This new branch will serve as a reliable financial partner in the Homplex Mall as well. It features all modern conveniences for fast and comfortable service.
According to Artur Kocharyan, head of IDBank's Sales and regional management division, Homplex visitors now have access to full banking services—from opening accounts to business loans. For customer convenience, the branch offers extended hours and is open daily from Monday to Sunday, 10:00 AM to 10:00 PM.
The address of the new branch at Homplex Mall is: Village Proshyan, G. Chaush Highway 1/4. The branch has two entrances—from outside and from inside the mall.
By the way, Idram is also present at Homplex Mall, offering QR payments. You can shop at stores throughout the mall using Idram and take advantage of Rocket Line digital installment plans—receiving the product right away and paying later at your convenience. Currently, Idram is accepted at more than 25,000 points of sale across Armenia.