TOON EXPO YEREVAN 2025-ի երեք օրվա ընթացքում կնքվել են շատերի երազանքի պայմանագրերը․ տուն ձեռք բերելն այսօր ոչ միայն հասանելի է, այլև շահավետ՝ առաջարկների մեծ ընտրությամբ։
IDBank-ի նարնջագույն տաղավարում այցելուներին սպասում էին հիփոթեքային վարկավորման բազմազան, գրավիչ տարբերակներն ու անակնկալները։
Կարևորելով հաճախորդների սպասելիքները՝ IDBank-ի թիմը մշտապես թարմացնում է իր պրոդուկտները։ Նույնիսկ եկամտահարկի վերադարձի չգործելու պայմաններում Բանկը հաճախորդներին հնարավորություն կտա տուն ձեռք բերել շահավետ պայմաններով։
«Հաշվի առնելով, որ Երևանում բազմաթիվ նորակառույցներից այլևս հնարավոր չէ ձեռք բերել հիփոթեքային վարկեր եկամտի վերադարձի միջոցով, մենք ոչ ստանդարտ հիփոթեքային վարկեր ունենք, որը հնարավորություն է տալիս հաճախորդների վարկային տոկոսադրույքը նվազեցնել ընդհուպ մինչև 5%, որը թույլ կտա ավելի ցածր տոկոսադրույքներով սպասարկել վարկը», – ասել է IDBank-ի վաճառքների կազմակերպման և տարածքային կառավարման վարչության ղեկավար Արթուր Քոչարյանը։
Բացի այդ, TOON EXPO YEREVAN 2025-ի շրջանակներում այն հաճախորդները, որ IDBank-ի տաղավարում դիմում էին գնման, կառուցապատման կամ վերանորոգման հիփոթեքային վարկի ստացման համար, ստանում էին Բանկի կողմից հաստատված վարկի գումարի 1%-ի չափով idcoin (հարկումից հետո)։
idcoin-ները հնարավոր է օգտագործել Idram&IDBank հավելվածում և Idplus լոյալության հարթակում QR վճարում կատարելու միջոցով (1 idcoin = 1 դրամ)։

9 Сентябрь 2025 - 11:52 AMT
За три дня крупнейшей международной выставки недвижимости и строительства TOON EXPO YEREVAN 2025 было заключено множество долгожданных контрактов: покупка жилья стала ещё доступнее благодаря широкому выбору выгодных предложений.
В оранжевом павильоне IDBank посетителей ожидали разнообразные варианты ипотечного кредитования и приятные сюрпризы.
Команда IDBank, внимательно прислушиваясь к ожиданиям клиентов, постоянно обновляет свои продукты. Даже в случае отсутствия возврата подоходного налога банк предоставляет возможность приобрести жильё на выгодных условиях.
«Учитывая, что во многих новостройках Еревана уже невозможно получить ипотечный кредит за счёт возврата подоходного налога, у нас есть нестандартные ипотечные кредиты, которые позволяют снизить процентную ставку по кредиту до 5%. Это даёт клиентам возможность обслуживать кредит по более низким ставкам», — отметил Артур Кочарян, руководитель отдела организации продаж и территориального управления IDBank.
Кроме того, в рамках выставки клиенты, оформившие ипотечный кредит на покупку, строительство или ремонт недвижимости в павильоне IDBank, получили idcoin-ы в размере 1% от суммы кредита, одобренной банком (после уплаты налогов).
Напоминаем, что idcoin-ы можно использовать в приложении Idram&IDBank и на платформе лояльности Idplus, совершив QR-платёж (1 idcoin = 1 драм).