Idram&IDBank հավելվածով QR վճարումներ կատարելու դեպքում հաճախորդները ստանալու են ակնթարթային idcoin-եր։
Սուրճի սիրելի բույրը, համեղ ընդմիջումներն ու ընկերական հանդիպումները այս աշնանը ստանում են նոր՝ «շահավետ երանգ»։ Այլևս ձեր ամենօրյա այցերը սրճարան կամ բարերում անցկացրած երեկոները միայն հաճելի հիշողություններ չեն լինի․ դրանք կդառնան նաև idcoin-եր ստանալու հիանալի առիթներ։
Ամբողջ աշուն՝ 2025թ․ սեպտեմբերի 10-ից մինչև նոյեմբերի 30-ը ներառյալ, կատարելով QR վճարումներ Idram&IDBank հավելվածով սրճարաններում, ռեստորաններում և բարերում, կստանաք մինչև 1% ակնթարթային idcoin, իսկ յուրաքանչյուր օր 12։00-15։00 ընկած ժամանակահատվածում՝ մինչև 10% ակնթարթային idcoin։ Արշավի շրջանակում մեկ հաճախորդին օրացուցային ամսվա ընթացքում տրամադրվում է հանրագումարային առավելագույնը 10,000 idcoin (հարկումից հետո):
«Մեր գործընկեր սրճարանների, ռեստորանների և բարերի ցանկը շատ-շատ մեծ է․ վստահաբար՝ այնտեղ յուրաքանչյուրը կգտնի իր սիրելի ընդմիջման վայրը, համեղ սնվելու տեղը կամ լիցքաթափվելու համար լավագույն բարը։ Այս արշավով ցանկանում ենք մեր հաճախորդների հաճելի ժամանցը ողջ աշուն ուղեկցել շահավետ տրամադրությամբ», – ասել է IDBank-ի Էկոհամակարգի զարգացման և գործընկերների հետ համագործակցության բաժնի ղեկավար Գոհար Ղուկասյանը։
Կուտակած idcoin-երը կարելի է օգտագործել Idram&IDBank հավելվածով հետագա QR վճարումների ժամանակ Հայաստանի բոլոր մարզերի մոտ 25,000 վաճառակետում (1 idcoin = 1 դրամ)։ idcoin-ը տրամադրվում է IDBank-ի կողմից։

12 Сентябрь 2025 - 07:33 AMT
Любимый аромат кофе, вкусные перерывы и тёплые встречи этой осенью получат новый «выгодный оттенок». Каждый поход в кафе или вечер в баре станет не только приятным воспоминанием, но и возможностью получить idcoin-ы.
Совершайте QR-платежи через приложение Idram&IDBank и получайте мгновенные idcoin-ы.
Всю осень, с 10 сентября по 30 ноября 2025 года включительно, оплачивая счета через приложение Idram&IDBank в кафе, ресторанах и барах, вы будете получать до 1% мгновенных idcoin-ов, а каждый день с 12:00 до 15:00 — до 10% мгновенных idcoin-ов. В рамках акции одному клиенту предоставляется максимум 10 000 idcoin-ов (после уплаты налогов) в течение календарного месяца.
«Список наших партнёрских кафе, ресторанов и баров очень велик: каждый сможет найти здесь своё любимое место для отдыха — будь то уютное кафе, ресторан с вкусной кухней или лучший бар для вечера. С этой акцией мы хотим, чтобы приятное времяпрепровождение наших клиентов этой осенью сопровождалось ещё и выгодным настроением», — отметила Гоар Гукасян, руководитель отдела развития экосистемы и партнёрского сотрудничества IDBank.
Ваши накопленные idcoin-ы можно использовать для QR оплаты покупок через приложение Idram&IDBank в более чем 25 000 торговых точках по всей Армении. Напоминаем: 1 idcoin = 1 драм. idcoin предоставляется IDBank.