Ասում են՝ մեքենան «ծախս» է, իսկ ըստ EasyPay-ի՝ մեքենան ծախս չէ, այլ հնարավորություն՝ շահելու 10 հատ 200,000 դրամ մրցանակներից մեկը։ Նոյեմբերի 1-ից դեկտեմբերի 1-ը ներառյալ կատարելով ցանկացած վճարում easywallet հավելվածի EasyGarage հարթակում՝ օգտատերը կստանա SMS կոդ և կմասնակցի խաղարկությանը։
Օգտատերը EasyGarage-ում կցում է մեքենա (կարող է կցել մինչև հինգ մեքենա) և վճարում հարթակում առկա վճարատեսակներից մեկի կամ մի քանիսի համար՝ ԱՊՊԱ, գույքահարկ, կայանատեղի կամ տուգանք։ Հաջողված յուրաքանչյուր վճարման համար օգտատերը ստանում է մասնակցության կոդ, և որքան շատ կոդ ստանա, այնքան մեծ կլինի հաղթողներից մեկը լինելու հավանականությունը։
EasyGarage-ում վճարում կատարելու համար անհրաժեշտ է լինել easywallet-ի նույնականացված օգտատեր, կցել բանկային քարտ կամ բացել անվճար բանկային հաշիվ հենց հավելվածում։
Խաղարկության արդյունքները կամփոփվեն մինչև դեկտեմբերի 15-ը։
Խաղարկության ամփոփման մասին կտեղեկացվի EasyPay-ի ֆեյսբուքյան և ինստագրամյան էջերում։ Բոլոր պայմանները ներկայացված են այս հղումով։

They say a car is a major expense. However, according to EasyPay, a car is not an expense, but an opportunity to win one of ten 200,000 AMD prizes. By making any payment through the EasyGarage platform in easywallet from November 1 to December 1, users will receive an SMS code and take part in the draw.
Users add a car to EasyGarage (it’s possible to add up to five cars) and pay for one or more services available in EasyGarage—CMTPL, property tax, parking, or fines. For each successful payment, users receive a participation code. The more codes they receive, the higher the chances of winning.
To make a payment in EasyGarage, one must be a verified user of easywallet, add a bank card, or open a free bank account right in the app.
The results of the draw will be summarized by December 15. Information about the summary will be shared on EasyPay’s Facebook and Instagram pages. All the terms and conditions are presented here.