Ասում են՝ մեքենան «ծախս» է, իսկ ըստ EasyPay-ի՝ մեքենան ծախս չէ, այլ հնարավորություն՝ շահելու 10 հատ 200,000 դրամ մրցանակներից մեկը։ Նոյեմբերի 1-ից դեկտեմբերի 1-ը ներառյալ կատարելով ցանկացած վճարում easywallet հավելվածի EasyGarage հարթակում՝ օգտատերը կստանա SMS կոդ և կմասնակցի խաղարկությանը։
Օգտատերը EasyGarage-ում կցում է մեքենա (կարող է կցել մինչև հինգ մեքենա) և վճարում հարթակում առկա վճարատեսակներից մեկի կամ մի քանիսի համար՝ ԱՊՊԱ, գույքահարկ, կայանատեղի կամ տուգանք։ Հաջողված յուրաքանչյուր վճարման համար օգտատերը ստանում է մասնակցության կոդ, և որքան շատ կոդ ստանա, այնքան մեծ կլինի հաղթողներից մեկը լինելու հավանականությունը։
EasyGarage-ում վճարում կատարելու համար անհրաժեշտ է լինել easywallet-ի նույնականացված օգտատեր, կցել բանկային քարտ կամ բացել անվճար բանկային հաշիվ հենց հավելվածում։
Խաղարկության արդյունքները կամփոփվեն մինչև դեկտեմբերի 15-ը։
Խաղարկության ամփոփման մասին կտեղեկացվի EasyPay-ի ֆեյսբուքյան և ինստագրամյան էջերում։ Բոլոր պայմանները ներկայացված են այս հղումով։

31 Октябрь 2025 - 13:52 AMT
Говорят, что автомобиль — это «траты». А по версии EasyPay, абтомобиль — это не траты, а возможность выиграть один из 10 призов по 200 000 драмов. С 1 ноября по 1 декабря, совершая любую оплату в приложении easywallet через платформу EasyGarage, пользователь получает SMS-код и принимает участие в розыгрыше.
Пользователь прикрепляет автомобиль к EasyGarage (можно добавить до пяти автомобилей) и оплачивает один или несколько доступных на платформе видов платежей — ОСАГО, налог на имущество, парковку или штраф. За каждую успешную оплату пользователь получает уникальный код участия, и чем больше кодов он получит, тем выше вероятность стать одним из победителей.
Чтобы совершать платежи через EasyGarage, необходимо быть верифицированным пользователем easywallet, привязать банковскую карту или открыть бесплатный банковский счёт прямо в приложении.
Результаты розыгрыша будут подведены до 15 декабря. О подведении итогов розыгрыша будет сообщено на страницах EasyPay в Facebook и Instagram. Все условия представлены по этой ссылке.