IDBank-ը վերաբացել է «Նոր Նորք» մասնաճյուղը՝ ավելի ժամանակակից, հարմարավետ ու վերազինված։ Գայի պողոտա 17/1 հասցեում վերանորոգման աշխատանքներից հետո իր հաճախորդներին կրկին գրկաբաց սպասում է մասնաճյուղի ամբողջ անձնակազմը։
Նոր Նորք մասնաճյուղի ղեկավար Գևորգ Ճղլյանն ընդգծում է ֆիզիկական մասնաճյուղերի կարևորությունը հաճախորդների կյանքում:
«Իհարկե, թվային ուղիների և բանկինգի զարգացումը IDBank-ի ռազմավարական առանցքային նպատակներից է, բայց մենք չենք դադարում ֆիզիկապես մոտ լինել մեր հաճախորդներին՝ կարևորելով յուրաքանչյուր նոր բացվող, ինչպես նաև վերաբացվող մասնաճյուղի հարմարավետությունը, ներկայանալի տեսքն ու սպասարկման բարձր որակը։ Ուրախ ենք կրկին Նոր Նորքի մեր հաճախորդներին ողջունել իրենց հարազատ դարձած հասցեում», – նշել է նա:
Վաճառքների կազմակերպման և տարածքային կառավարման վարչության ղեկավար Արթուր Քոչարյանի խոսքով` Նոր նորքում բանկը շատ հաճախորդներ ունի, որոնք շարունակում են սիրով սպասարկվել հենց մասնաճյուղում:
«IDBank-ը շարունակում է մասնաճյուղերի վերազինումն ու կատարելագործումը։ Մասնաճյուղում այժմ առավել հարմարավետ, լուսավոր ու գեղեցիկ միջավայրում մեր հաճախորդները կարող են կատարել բոլոր բանկային գործարքները, օգտվել IDBanking 24/7 շուրջօրյա սպասարկման գոտուց, որի միջոցով կարող են ընդամենը մի քանի հպումով կատարել բոլոր ֆինանսական գործարքները», – ասել է Քոչարյանը։
Բանկային բոլոր գործարքները կարելի է կատարել նաև առցանց՝ IDBanking.am առցանց հարթակով կամ Idram&IDBank հավելվածով․ վերջինս ունի անհպում QR-վճարումներ ընդունող վաճառակետերի ամենալայն ցանցը Հայաստանում՝ ավելի քան 26,000 վաճառակետ, որոնցից 11,000-ում առկա է նաև Rocket Line 0% թվային ապառիկով վճարման հնարավորությունը, ինչպես նաև 1000-ից ավելի առցանց խանութներ։

IDBank вновь открыл филиал «Нор Норк» — более современный, комфортный и обновленный. После ремонтных работ по адресу проспект Гая 17/1 весь персонал филиала снова ждет своих клиентов.
Руководитель филиала «Нор Норк» Геворг Джглян подчеркивает важность физических филиалов в жизни клиентов: «Конечно, развитие цифровых каналов и банкинга является одним из стратегических приоритетов IDBank, однако мы не перестаем быть физически близкими к нашим клиентам, подчеркивая комфорт, презентабельный внешний вид и высокое качество обслуживания каждого нового, а также вновь открывающегося филиала. Мы рады вновь приветствовать наших клиентов Нор Норка по уже ставшему родным адресу».
По словам руководителя управления организации продаж и территориального управления Артура Кочаряна, в Нор Норке у банка много клиентов, которые продолжают обслуживаться именно в филиале: «IDBank продолжает модернизацию и совершенствование филиалов. Теперь в более комфортной, светлой и красивой среде наши клиенты могут выполнять все банковские операции, пользоваться круглосуточной зоной самообслуживания IDBanking 24/7, с помощью которой можно выполнить все финансовые операции всего в несколько касаний», — сказал Артур Кочарян.
В IDBank напоминают, что все банковские операции можно выполнять также онлайн через платформу IDBanking.am или приложение Idram&IDBank, которое имеет самую широкую сеть торговых точек в Армении, принимающих бесконтактные QR-платежи — более 26 000 торговых точек, в 11 000 из которых также доступна возможность оплаты цифровой рассрочкой Rocket Line 0%, а также более 1 000 интернет-магазинов.