26 Մարտ 2026 - 13:56 AMT
IDBank-ը մասնակցում է TOON EXPO 2026-ին և մարտի 27-29-ը ներկայանալու է հիփոթեքային վարկերի շահավետ առաջարկներով, անակնկալ նվերներով և պատրաստ օգնելու գնել երազանքների բնակարանը։
Անշարժ գույքի և կառուցապատման ոլորտի միջազգային ամենամեծ և մասշտաբային ցուցահանդեսին՝ TOON EXPO-ն այցելուներին և մասնակիցներին հնարավորություն է տալիս ծանոթանալու 100-ից ավելի ընկերությունների հետ կառուցապատման, անշարժ գույքի գործակալության, բանկային համակարգի, մատակարարման ոլորտներից, օգտվել շահավետ առաջարկներից, որ գործելու են հենց ցուցահանդեսի ընթացքում։
IDBank-ի թիմն էլ իր տաղավարում կպատասխանի բոլոր հարցերին, կօգնի երբեմն բարդ ու անորոշ թվացող գործընթացն առավել պարզ, արագ ու հեշտ դարձնել, հասկանալ՝ ինչի՞ց սկսել և ինչպե՞ս ճիշտ համակարգել հիփոթեքային վարկով բնակարան ձեռք բերելու գործընթացը։
Բացի այդ, Բանկը հաճախորդների համար ունի մեծ անակնկալ:
Այն հաճախորդները, ովքեր TOON EXPO-ի ընթացքում Բանկի տաղավարում կդիմեն գնման, կառուցապատման կամ վերանորոգման հիփոթեքային վարկի ստացման համար, կստանան Բանկի կողմից հաստատված վարկի գումարի 1%-ի չափով idcoin (հարկումից հետո)։
Իսկ Բանկի հիփոթեքային վարկերին առավել մանրամասն կարելի է ծանոթանալ կայքում, գտնել ամենահարմարն ու նախընտրելին և դիմել վարկի ստացման համար Բանկի հենց TOON EXPO-ի տաղավարում՝ օգտվելով նաև բացառիկ առաջարկից։
TOON EXPO-ն տեղի կունենա մարտի 27-ին, 28-ին և 29-ին, ժամը՝ 11:00-21:00, Մերիդիան ցուցահանդեսային կենտրոնում (Ոսկերիչների 1):
Idcoin-ները հնարավոր է օգտագործել Idram&IDBank հավելվածում և Idplus լոյալության հարթակում QR վճարում կատարելու միջոցով (1 idcoin = 1 դրամ)։

26 Март 2026 - 15:06 AMT
IDBank примет участие в TOON EXPO 2026 и будет представлен с 27 по 29 марта с выгодными предложениями по ипотечным кредитам, приятными сюрпризами и готовностью помочь вам приобрести квартиру вашей мечты.
TOON EXPO — крупнейшая международная выставка недвижимости и строительства, объединяющая более 100 компаний из строительной, риелторской, банковской и смежных отраслей. Посетители смогут ознакомиться с актуальными предложениями и воспользоваться специальными условиями, действующими в дни выставки.
На павильоне IDBank вы сможете получить ответы на все вопросы, а также профессиональную помощь в упрощении и ускорении процесса покупки недвижимости с использованием ипотечного кредита — от первого шага до оформления сделки.
В рамках специального предложения клиенты, подавшие заявку на ипотечный кредит (на покупку, строительство или ремонт) в павильоне Банка во время TOON EXPO, получат idcoin в размере 1% от суммы кредита, одобренной Банком (после уплаты налогов).
Вы можете заранее ознакомиться с условиями ипотечных кредитов Банка здесь, выбрать наиболее подходящий вариант и подать заявку непосредственно на выставке, воспользовавшись эксклюзивным предложением.
Выставка пройдет 27–29 марта 2026 года с 11:00 до 21:00 в выставочном центре Meridian Expo Center (1 Jewelers).
Напоминаем, что idcoin можно использовать в приложении Idram & IDBank и на платформе лояльности Idplus при оплате по QR-коду (1 idcoin = 1 AMD).