26 Մարտ 2026 - 13:56 AMT
IDBank-ը մասնակցում է TOON EXPO 2026-ին և մարտի 27-29-ը ներկայանալու է հիփոթեքային վարկերի շահավետ առաջարկներով, անակնկալ նվերներով և պատրաստ օգնելու գնել երազանքների բնակարանը։
Անշարժ գույքի և կառուցապատման ոլորտի միջազգային ամենամեծ և մասշտաբային ցուցահանդեսին՝ TOON EXPO-ն այցելուներին և մասնակիցներին հնարավորություն է տալիս ծանոթանալու 100-ից ավելի ընկերությունների հետ կառուցապատման, անշարժ գույքի գործակալության, բանկային համակարգի, մատակարարման ոլորտներից, օգտվել շահավետ առաջարկներից, որ գործելու են հենց ցուցահանդեսի ընթացքում։
IDBank-ի թիմն էլ իր տաղավարում կպատասխանի բոլոր հարցերին, կօգնի երբեմն բարդ ու անորոշ թվացող գործընթացն առավել պարզ, արագ ու հեշտ դարձնել, հասկանալ՝ ինչի՞ց սկսել և ինչպե՞ս ճիշտ համակարգել հիփոթեքային վարկով բնակարան ձեռք բերելու գործընթացը։
Բացի այդ, Բանկը հաճախորդների համար ունի մեծ անակնկալ:
Այն հաճախորդները, ովքեր TOON EXPO-ի ընթացքում Բանկի տաղավարում կդիմեն գնման, կառուցապատման կամ վերանորոգման հիփոթեքային վարկի ստացման համար, կստանան Բանկի կողմից հաստատված վարկի գումարի 1%-ի չափով idcoin (հարկումից հետո)։
Իսկ Բանկի հիփոթեքային վարկերին առավել մանրամասն կարելի է ծանոթանալ կայքում, գտնել ամենահարմարն ու նախընտրելին և դիմել վարկի ստացման համար Բանկի հենց TOON EXPO-ի տաղավարում՝ օգտվելով նաև բացառիկ առաջարկից։
TOON EXPO-ն տեղի կունենա մարտի 27-ին, 28-ին և 29-ին, ժամը՝ 11:00-21:00, Մերիդիան ցուցահանդեսային կենտրոնում (Ոսկերիչների 1):
Idcoin-ները հնարավոր է օգտագործել Idram&IDBank հավելվածում և Idplus լոյալության հարթակում QR վճարում կատարելու միջոցով (1 idcoin = 1 դրամ)։

IDBank is participating in TOON EXPO 2026 and will be present from March 27 to 29 with attractive mortgage loan offers, surprise gifts, and expert support to help you purchase the home of your dreams.
TOON EXPO, the largest international exhibition in real estate and construction, brings together more than 100 companies from the construction, real estate, banking, and supply sectors. Visitors will have the opportunity to explore a wide range of services and take advantage of exclusive offers available during the exhibition.
At the IDBank booth, the Bank’s team will answer all your questions and help make the often complex and uncertain process of purchasing a home simpler, faster, and more convenient. Visitors will also receive guidance on where to start and how to properly organize the mortgage process.
In addition, the Bank has prepared a special offer for its customers. Those who apply for a mortgage loan for purchase, construction, or renovation at the Bank’s booth during TOON EXPO will receive idcoin in the amount of 1% of the loan amount approved by the Bank (after tax).
Visitors can learn more about IDBank’s mortgage products here, choose the most suitable option, and apply directly at the exhibition while benefiting from this exclusive offer.
TOON EXPO will take place on March 27, 28, and 29, from 11:00 to 21:00, at the Meridian Expo Center.
Please note that idcoins can be used in the Idram&IDBank application and on the Idplus loyalty platform when making QR payments (1 idcoin = 1 AMD).