Հունվարի 25-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 4,3 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 363.69 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 363 դրամ:
Ընդ որում, հունվարի 25-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 365.23 դրամ` հունվարի 24-ի համեմատ նվազելով 1.28 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը 495.98 դրամ է` նվազելով 1.48 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքն նվազել է 0.02 կետով` կազմելով 12.26 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը:

25 Январь 2011 - 14:35 AMT
На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 25 января было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму $4,3 млн. по курсу 363.69 драмов за 1 доллар США. Цена закрытия составила 363 драмов.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 25 января составил 365,23 драмов, сократившись по сравнению с 24 января на 1,28 пункта. В то же время, курс 1 евро составил 495,98 драмов, сократившись на 1,48 пункта, а курс 1 российского рубля сократился на 0,02 пункта – 12,26 драмов. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка Армении.