Փետրվարի 15-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 2,95 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 366 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 366 դրամ:
Ընդ որում, փետրվարի 15-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 365.40 դրամ` փետրվարի 14-ի համեմատ ավելանալով 0.87 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը 493.95 դրամ է` ավելանալով 3.18 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքն ավելացել է 0.48 կետով` կազմելով 12.48 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը:

15 Февраль 2011 - 12:21 AMT
На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 15 февраля было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму $2,95 млн. по курсу 366 драмов за 1 доллар США. Цена закрытия составила 366 драмов.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 15 февраля составил 365,40 драмов, увеличившись по сравнению с 14 февраля на 0,87 пункта. В то же время, курс 1 евро составил 493,95 драмов, увеличившись на 3,18 пункта, а курс 1 российского рубля увеличился на 0,48 пункта – 12,48 драмов. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка Армении.