Ընդլայնելով հաճախորդներին առաջարկվող ծառայությունների տեսականին` Ամերիաբանկ ՓԲԸ-ն իր նորաբաց «Մոսկովյան» մասնաճյուղում (ք. Երևան, Մաշտոց 48, 2/1) առաջարկում է անհատական պահատուփեր Բանկի ֆիզիկական և իրավաբանական անձ բոլոր հաշվետեր հաճախորդներին:
Ինչպես նշվում է Բանկի մամլո ծառայության հաղորդագրության մեջ, սույն թվականի մարտի 1-ից մինչև 31-ը ներառյալ, Ամերիաբանկի բոլոր հաշվետեր հաճախորդները կարող են օգտվել անհատական պահատուփերից 10% զեղչով:
Բանկն առաջարկում է 3 չափի պահատուփ` փոքր (250մմ x 350մմ x 90մմ), միջին (250մմ x 350մմ x 190մմ) և մեծ (250մմ x 350մմ x 290մմ): Հաճախորդները կարող են օգտվել պահատուփերից մեկ ամիս, երեք ամիս, վեց ամիս և մեկ տարի ժամկետներով: «Պահատուփերը գտնվում են շուրջօրյա հսկողության տակ` հատուկ սարքավորված սրահում, որը հագեցած է ժամանակակից անվտանգության համակարգով, հակահրդեհային ահազանգման միջոցներով»,- նշվում է հաղորդագրության մեջ:

28 Февраль 2011 - 13:44 AMT
Расширяя линейку продуктов, ЗАО «Америабанк» в своем новом филиале «Московян» (Ереван, Маштоца 48,2/1) предлагает индивидуальные сейфовые ячейки для юридических и физических лиц, имеющих счет в банке.
Как отмечается в сообщении пресс-службы банка, с 1 по 31 марта текущего года все клиенты «Америабанка», имеющие счет в банке, могут воспользоваться индивидуальными сейфовыми ячейками со скидкой 10%.
«Америабанк» предлагает сейфовые ячейки трех размеров: маленькие (250мм x 350мм x 90мм), средние (250мм x 350мм x 190мм) и большие (250мм x 350мм x 290мм). Клиенты могут воспользоваться ячейками сроком на один, три, шесть и двенадцать месяцев.
«Сейфовые ячейки находятся под круглосуточным надзором в специально оборудованном зале, оснащенном современной системой безопасности, противопожарными сигнализационными средствами», – отмечается в сообщении.