Հայաստանի տրանսպորտի և կապի նախարար Մանուկ Վարդանյանի հրավերով մարտի 17-ին երկօրյա աշխատանքային այցով Հայաստան կժամանի Վրաստանի տարածաշրջանային զարգացման և ենթակառուցվածքների նախարար Ռամազ Նիկոլաիշվիլիի գլխավորած պատվիրակությունը:
Ինչպես հաղորդում է Հայաստանի տրանսպորտի և կապի նախարարության մամլո ծառայությունը, հանդիպման ընթացքում կքննարկվեն երկուստեք հետաքրքրություն ներկայացնող մի շարք հարցեր` այդ թվում տրանսպորտի, ճանապարահաշինարարության ոլորտներին առնչվող:
Հատուկ ուշադրություն կդարձվի ավտոմոբիլային ճանապարհների բարելավման, ինչպես նաև բեռնափոխադրումների և ուղևորափոխադրումերի կազմակերպման հարցերին:

По приглашению министра транспорта и связи Армении Манука Варданяна 17 марта с двухдневным визитом посетит возглавляемая министром регионального развития и инфраструктуры Грузии Рамазом Николаишвили делегация.
Как отмечается в сообщении пресс-службы министерства транспорта и связи Армении, в ходе встречи будут обсуждены вопросы, представляющие двусторонний интерес, в частности, в сфере транспорта и дорожного строительства.
Особое внимание будет уделено улучшению состояния автомобильных дорог, а также вопросам организации грузовых и пассажирских перевозок.