Մարտի 21-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 1,15 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 370 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 370 դրամ:
Մարտի 21-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 369.83 դրամ` մարտի 18-ի համեմատ նվազելով 0.05 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 523.68 դրամ` ավելանալով 2.70 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքն ավելացել է 0.06 կետով` կազմելով 13.06 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը:

На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 21 марта было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму $1,15 млн. по курсу 370 драмов за 1 доллар США. Цена закрытия составила 370 драмов.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 21 марта составил 369,83 драмов, сократившись по сравнению с 18 марта на 0,05 пункта. В то же время, курс 1 евро составил 523,68 драмов, увеличившись на 2,70 пункта, а курс 1 российского рубля увеличился на 0,06 пункта – 13,06 драмов. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка Армении.