Ապրիլի 18-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 3,525 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք՝ 377.38 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 377.25 դրամ:
Ապրիլի 18-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 377 դրամ` ապրիլի 15-ի համեմատ ավելանալով 0.18 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 540.35 դրամ` նվազելով 4.95 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքն ավելացել է 0.02 կետով` կազմելով 13.38 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը:

18 Апрель 2011 - 12:59 AMT
На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 18 апреля было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму $3,5 млн. по курсу 377,38 драмов за 1 доллар США. Цена закрытия составила 377,25 драмов.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 18 апреля составил 377 драмов, увеличившись по сравнению с 15 апреля на 0,18 пункта. В то же время, курс 1 евро составил 540,35 драмов, сократившись на 4,95 пункта, а курс 1 российского рубля увеличился на 0,02 пункта – 13,38 драмов. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка Армении.