Հաճախորդներին առավելագույն հարմարավետությամբ սպասարկելու համար «Յունիբանկի» «Հրազդան» մարզային մասնաճյուղը տեղափոխվել է նոր երկհարկանի շենք, որը գտնվում է Հրազդան քաղաքի գլխավոր և բանուկ խաչմերուկներից մեկում: Մասնաճյուղի նոր հասցեն է` ք.Հրազդան, Միկրոշրջան թաղամաս, 4-րդ փողոց, համար 8: Փոխվել է նաև մասնաճյուղի հեռախոսահամարը` (0223) 31376:
Մասնաճյուղի տեղափոխումը նոր շենք իրականացվել է «Յունիբանկի» մանրածախ բիզնեսի զարգացման ռազմավարական ծրագրի շրջանակներում, համաձայն որի «Յունիբանկն» ընդլայնում և բարձրացնում է մասնաճյուղային ցանցի արդյունավետության մակարդակը` նպատակ ունենալով ապահովելու մեծ թվով հաճախորդների օպերատիվ սպասարկումը, բանկային ծառայությունների ամբողջական փաթեթի տրամադրումը և կորպորատիվ միասնական չափանիշների ներդրումը: «Հրազդան» մասնաճյուղն առաջարկում է բանկային ծառայություններ ֆիզիկական և իրավաբանական անձանց համար, այդ թվում` ավանդների ընդունում, վարկավորում, բանկային քարտերի տրամադրում և սպասարկում, Յունիստրիմ դրամական փոխանցումների իրականացում, վճարահաշվարկային ծառայությունների մատուցում, կոմունալ վճարումների ընդունում, հաղորդում է բանկի մամլո ծառայությունը:
Ներկայումս «Յունիբանկն» ունի 34 մասնաճյուղ և ներկայացուցչություն Մոսկվայում: Բանկի բոլոր մասնաճյուղերը միացված են տվյալների միասնական բազային և աշխատում են online աշխատակարգով: Այս տարի «Յունիբանկը» նախատեսում է բացել ևս 8 նոր մասնաճյուղ:

20 Апрель 2011 - 13:10 AMT
Для обеспечения максимального удобства в обслуживании клиентов, региональный филиал “Юнибанка” – “Раздан” сменил местонахождение и начал работать в новом двухэтажном здании, расположенном на одном из главных и оживленных перекрестков города Раздан. Адрес нового офиса филиала следующий: г. Раздан, община Микрорайон, ул. 4, номер 8.
Переезд филиала в новое помещение состоялся в рамках стратегического плана банка по развитию розничного бизнеса, согласно которому “Юнибанк” производит расширение и оптимизацию филиальной сети, с целью полного и оперативного предоставления качественных банковских услуг и внедрения корпоративных стандартов. Филиал “Раздан” предоставляет весь спектр банковских услуг физическим и юридическим лицам, в том числе размещение денежных средств во вклады, предоставление и обслуживание банковских карт, осуществление денежных переводов “Юнистрим”, кредитование, расчетно-кассовое обслуживание, прием коммунальных платежей, сообщает пресс-служба банка.
На сегодняшний день филиальная сеть “Юнибанка” насчитывает 34 филиала и представительство в Москве. Все филиалы Банка подключены к единой базе данных и работают в режиме online. В этом году в общей сложности планируется открыть 8 новых филиалов.