Հաճախորդներին առավելագույն հարմարավետությամբ սպասարկելու համար «Յունիբանկի» «Հրազդան» մարզային մասնաճյուղը տեղափոխվել է նոր երկհարկանի շենք, որը գտնվում է Հրազդան քաղաքի գլխավոր և բանուկ խաչմերուկներից մեկում: Մասնաճյուղի նոր հասցեն է` ք.Հրազդան, Միկրոշրջան թաղամաս, 4-րդ փողոց, համար 8: Փոխվել է նաև մասնաճյուղի հեռախոսահամարը` (0223) 31376:
Մասնաճյուղի տեղափոխումը նոր շենք իրականացվել է «Յունիբանկի» մանրածախ բիզնեսի զարգացման ռազմավարական ծրագրի շրջանակներում, համաձայն որի «Յունիբանկն» ընդլայնում և բարձրացնում է մասնաճյուղային ցանցի արդյունավետության մակարդակը` նպատակ ունենալով ապահովելու մեծ թվով հաճախորդների օպերատիվ սպասարկումը, բանկային ծառայությունների ամբողջական փաթեթի տրամադրումը և կորպորատիվ միասնական չափանիշների ներդրումը: «Հրազդան» մասնաճյուղն առաջարկում է բանկային ծառայություններ ֆիզիկական և իրավաբանական անձանց համար, այդ թվում` ավանդների ընդունում, վարկավորում, բանկային քարտերի տրամադրում և սպասարկում, Յունիստրիմ դրամական փոխանցումների իրականացում, վճարահաշվարկային ծառայությունների մատուցում, կոմունալ վճարումների ընդունում, հաղորդում է բանկի մամլո ծառայությունը:
Ներկայումս «Յունիբանկն» ունի 34 մասնաճյուղ և ներկայացուցչություն Մոսկվայում: Բանկի բոլոր մասնաճյուղերը միացված են տվյալների միասնական բազային և աշխատում են online աշխատակարգով: Այս տարի «Յունիբանկը» նախատեսում է բացել ևս 8 նոր մասնաճյուղ:

In order to improve customer service quality the regional branch of Unibank, Hrazdan has moved into a new two-storeyed building, located in one of the main and busy crossroads of Hrazdan town at Hrazdan, Microraion community, street 4, number 8. The branch is available at the following telephone number: (0223) 31376.
The transfer of the branch to a new building was stipulated by the strategic plan of the Bank on retail business development, according to which Unibank is realizing branch network expansion and optimization in view of full and active rendering of high-quality banking services and implementing of corporate standards. Hrazdan branch offers the whole spectrum of banking services to physical and juridical persons, including placement of deposits, issue and service of banking cards, Unistream money transfers, crediting, cash and settlement service, public utilities payments.
Today the branch network of Unibank includes 34 branches and 1 representative office in Moscow. All the branches are connected to a common database and operate online. This year Unibank has scheduled to open 8 new branches, the bank’s press service reported.