ՊրոԿրեդիտ Բանկը, ընդլայնելով իր ծառայությունների ցանկը, ներկայացնում է նոր կուտակային ժամկետային ավանդ:
Ինչպես նշվում է բանկի մամլո ծառայության հաղորդագրության մեջ, «Պրո+» կուտակային ավանդը խնայողությունների խթանման այլընտրանքային տարբերակ է, որը հնարավորություն է տալիս առավելագույն հարմարավետությամբ կուտակել աստիճանաբար՝ հաշվին կատարելով անսահմանափակ մուտքագրումներ: Ավանդի գործողության ժամկետը 3-ից 18 ամիս է, նվազագույն ներդրվող գումարը՝ 40 հազ. ՀՀ դրամ կամ 100 ԱՄՆ դոլար/Եվրո:
Կուտակային նոր ավանդի ներդրմամբ՝ ՊրոԿրեդիտ Բանկն իր առաքելությանը համահունչ խրախուսում է Հայաստանում խնայողական մշակույթի զարգացումն ու կայացումը:

To enhance its customer satisfaction level, ProCredit Bank expands the range of provided services and presents a new cumulative term deposit to private individual customers, the bank said in a press release.
Cumulative term deposit is an alternative option of savings. It enables to gradually accumulate funds on deposit account with utmost convenience by making unlimited replenishments on it. Term of the deposit may extend from 3 to 18 months with minimum amount AMD 40,000 and USD/EUR 100.
Launching the new deposit, ProCredit Bank in line with its mission encourages the development of savings culture in Armenia.