Ապրիլի 26-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 2 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 370.50 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 362.75 դրամ:
Ապրիլի 26-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 373.62 դրամ` ապրիլի 22-ի համեմատ նվազելով 1.30 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 546.05 դրամ` նվազելով 0.13 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքն ավելացել է 0.05 կետով` կազմելով 13.43 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը:

26 Апрель 2011 - 12:39 AMT
На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 26 апреля было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму $2 млн. по курсу 370,50 драма за 1 доллар США. Цена закрытия составила 362,75 драма.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 26 апреля составил 373,62 драма, сократившись по сравнению с 22 апреля на 1,30 пункта. В то же время, курс 1 евро составил 546,05 драма, сократившись на 0,13 пункта, а курс 1 российского рубля увеличился на 0,05 пункта – 13,43 драма. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка Армении.