Արցախի Հանրապետության նախագահ Բակո Սահակյանը ապրիլի 26-ին աշխատանքային խորհրդակցություն է անցկացրել 2011 թվականի առաջին եռամսյակում հանրապետության շրջանների սոցիալ-տնտեսական
Խորհրդակցության ընթացքում հաշվետու ժամանակահատվածում կատարված աշխատանքների մասին տեղեկություններ են հաղորդել շրջվարչակազմերի ղեկավարները:
Նախագահը կարևորել է ընթացիկ աշխատանքների պատշաճ մակարդակով կազմակերպումը և համապատասխան հանձնարարականներ տվել շրջվարչակազմերի և շահագրգիռ մարմինների ղեկավարներին:
Խորհրդակցությանը մասնակցում էին վարչապետ Արա Հարությունյանը, պաշտոնատար այլ անձինք, հաղորդում է Արցախի Հանրապետության նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչությունը:

26 Апрель 2011 - 13:50 AMT
26 апреля президент Республики Арцах Бако Саакян провел рабочее совещание по вопросам социально-экономического развития районов республики в первом квартале 2011 года.
В ходе совещания руководители райадминистраций представили сведения о работах, проделанных за отчетный период, сообщает главное информационное управление аппарата президента Республики Арцах.
Президент отметил важность организации текущих работ на должном уровне и дал соответствующие поручения руководителям райадминистраций и заинтересованных органов.