Մայիսի 23-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 1,38 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 375.99 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 376 դրամ:
Մայիսի 23-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 374.76 դրամ` մայիսի 20-ի համեմատ ավելանալով 0.22 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 524.21 դրամ` նվազելով 12.28 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքը կազմել է 13.19` նվազելով 0.23 կետով: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը:

23 Май 2011 - 13:46 AMT
На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 23 мая было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму $1,38 млн. по курсу 375,99 драма за 1 доллар США. Цена закрытия составила 376 драма.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 23 мая составил 374,76 драма, увеличившись по сравнению с 20 мая на 0,22 пункта. В то же время, курс 1 евро составил 524,21 драма, сократившись на 12,28 пункта, а курс 1 российского рубля сократился на 0,23 п.п. – 13,19 драма. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка Армении.