«ԱԿԲԱ-Կրեդիտ ագրիկոլ բանկ» ՓԲԸ-ն 2010թ. արդյունքներով միջազգային փոխանցումների բարձր որակ ապահովելու համար արժանացավ մրցանակի Citibank-ի կողմից, հաղորդում է հայկական բանկի մամլո ծառայությունը:
Մամլո հաղորդագրության համաձայն, «ԱԿԲԱ-Կրեդիտ ագրիկոլ բանկն» արդեն երկրորդ անգամ է միջազգային փոխանցումների բարձր որակ ապահովելու համար արժանանում «Որակի գերազանցություն» (Quality Recognition Award 2010) մրցանակին միջազգային ֆինանսական կառույցների կողմից:
Յուրաքանչյուր տարի Citibank-ն այս մրցանակը շնորհում է աշխարհի տարբեր երկրներում գտնվող լավագույն գործընկեր բանկերին` միջազգային փոխանցումների քանակական և որակական ամենաբարձր չափանիշների ապահովման համար: Ունենալով թղթակից բանկերի լայն ցանց և վարելով ճկուն սակագնային քաղաքականություն` Բանկն իր հաճախորդների համար մրցունակ պայմաններ է առաջարկում SWIFT համակարգով փոխանցումների իրականացման համար:

26 Май 2011 - 14:10 AMT
Citibank наградил армянский «АКБА-Креди Агриколь банк» премией за высокое качество денежных переводов по итогам 2010 года
ЗАО «АКБА-Креди Агриколь банк» удостоен премии Citibank за обеспечение высокого качества денежных переводов по итогам 2010 года, сообщает пресс-служба армянского банка.
Как отмечается в сообщении пресс-службы банка, «АКБА-Креди Агриколь банк» уже во второй раз удостаивается Премии признания качества (Quality Recognition Award 2010) со стороны международных финансовых структур за обеспечение высокого качества денежных переводов по международной системе SWIFT.
Каждый год Citibank присуждает эту премию лучшим банкам-партнерам в разных странах за обеспечение самых высоких количественных и качественных показателей в сфере международных переводов.