Հուլիսի 25-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 14 900 000 ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք՝ 365.13 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 364.95 դրամ:
Միաժամանակ, հուլիսի 25-ին 1 ԱՄՆ դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 365,62 դրամ՝ հուլիսի 24-ի համեմատ կրճատվելով 0,71 կետով: Միևնույն ժամանակ, 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 525,36 դրամ՝ կրճատվելով 2,27 կետով, 1 ռուսական ռուբլու փոխարժեքը կազմել է 13,20 դրամ՝ կրճատվելով 0,03 կետով: Այդ մասին հաղորդում է ՀՀ ԿԲ մամլո ծառայությունը:

25 Июль 2011 - 11:24 AMT
На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 25 июля было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму $14,9 млн по курсу 365,13 драма за 1 доллар США. Цена закрытия составила 364?95 драмов.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 25 июля составил 365,62 драма, сократившись по сравнению с 22 июля на 0,71 пункта. В то же время, курс 1 евро составил 525,36 драма, сократившись на 2,27 пункта, а курс 1 российского рубля составил 13,20 драма, сократившись на 0,03 п.п. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка.