Արդշինինվեստբանկը իր հաճախորդներին առաջարկում է Intel Express միջազգային դրամական փոխանցումների համակարգով Հայաստանից ուղարկվող դրամական փոխանցումներն իրականացնել հատուկ իջեցված սակագնով` սկսած 1,5 տոկոսից, հայտնում է բանկի մամլո ծառայությունը: Intel Express համակարգի հետ Արդշինինվեստբանկը համագործակցում է 2009 թվականից` փոխանցումներ իրականացնելով հիմնականում Հայաստանից դեպի եվրոպական երկրներ և հակառակ ուղղությամբ:
Արդշինինվեստբանկը, հանդիսանում է Հայաստանի բանկային համակարգի առաջատարներից մեկը դրամական փոխանցումների ոլորտում, ներկայումս փոխանցումներ է իրականացնում նաև MoneyGram, Contact, Migom, «Բիստրայա պոչտա», «Զոլոտայա կոռոնա», RIA, Coinstar, Blizko միջազգային համակարգերով, և այս ոլորտում համագործակցում է ռուսական Ֆորա բանկի և Սբերբանկի հետ:

Ardshininvestbank offers its clients a special reduced rate for Intel Express international money transfer system starting from 1,5%, according to the bank’s press office.
Ardshininvestbank has been cooperating with Intel Express since 2009, carrying out money transfers mainly from Armenia to European countries and vice versa.
As the press office reports, the bank also allows money transfers via MoneyGram, Contact, Migom, Bystraya Pochta (Fast Mail), Zolotaya Korona (Golden Crown), RIA, Coinstar and Blizko international systems cooperating in this sphere with Russian Fora and Savings banks.