Սեպտեմբերի 13-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 7,2 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 375.95 դրամ մեկԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 375.5 դրամ:
Սեպտեմբերի 13-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 374.56 դրամ` սեպտեմբերի 9-ի համեմատ ավելանալով 1.69 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 510.19 դրամ` նվազելով 6.31 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքը կազմել է 12.38 դրամ` նվազելով 0.14 կետով: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը:

13 Сентябрь 2011 - 12:45 AMT
На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 13 сентября было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму $7,2 млн. по курсу 375,95 драмов за 1 доллар США. Цена закрытия составила 375,5 драмов.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 13 сентября составил 374,56 драма, увеличившись по сравнению со 9 сентября на 1,69 пункта. В то же время, курс 1 евро составил 510,19 драма, сократившись на 6,31 пункта, а курс 1 российского рубля составил 12,38 драма, сократившись на 0,14 п.п. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка.