Սեպտեմբերի 27-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 5,325 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 370 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 370 դրամ:
Սեպտեմբերի 27-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 370.75 դրամ` սեպտեմբերի 26-ի համեմատ նվազելով 1.01 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 500.14 դրամ` նվազելով 0.29 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքը նվազել է 0.01 կետով` կազմելով 11.49 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը:

27 Сентябрь 2011 - 11:28 AMT
На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 27 сентября было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму $5,325 млн. по среднему курсу 370 драмов за 1 доллар США. Цена закрытия составила 370 драмов.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 27 сентября составил 370,75 драма, сократившись по сравнению с 26 сентября на 1,01 пункта. В то же время, курс 1 евро составил 500,14 драма, сократившись на 0,29 пункта, а курс 1 российского рубля сократился на 0,01 – до 11,49 драма. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка.