Հոկտեմբերի 25-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 3,8 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 377.8 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 378 դրամ:
Հոկտեմբերի 25-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 377.57 դրամ` հոկտեմբերի 24-ի համեմատ ավելանալով 0.16 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 525.62 դրամ` ավելանալով 2.69 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքն ավելացել է 0.15 կետով` կազմելով 12.38 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը:

25 Октябрь 2011 - 13:41 AMT
На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 21 октября было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму $2,050 млн. по среднему курсу 378 драмов за 1 доллар США. Цена закрытия составила 378 драмов.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 25 октября составил 377.57 драма, уменьшившись по сравнению с 24 октября на 0.16 пункта. В то же время, курс 1 евро составил 525.62 драма, увеличившись на 2.69 пункта, а курс 1 российского рубля увеличился на 0.15 – до 12.38 драма. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка.