«Կոնվերս Բանկ» ՓԲԸ 2011թ. մայիսի 10-ից հայտարարած «Շանս» դեպոզիտային ակցիայի առաջին խաղարկության հաղթող է դարձել Անահիտ Սարգսյանը, որը 750 հազ. դրամի դրամական պարգև է ստացել: Խաղարկության արդյունքներով, որի մրցանակային ֆոնդը կազմել է 1 մլն դրամ, ընդհանուր առմամբ դրամական պարգև են ստացել 6 ավանդատուներ, որոնցից մնացած 5-ը ստացել են 50 հազարական դրամ:
Խաղարկությանը մասնակցում էին 46 ավանդատուներ, որոնք ակցիայի գործողության մեկնարկից` ընթացիկ տարվա մայիսից մինչև հունիսի 30-ը 50 հազ. դրամի չափով ավանդ էին ներդրել բանկում 6 ամիս ժամկետով: Ինչպես հաղորդել է «Կոնվերս Բանկ» ՓԲԸ հաճախորդների սպասարկման մենեջեր Անի Խանոյանը, «Շանս» դեպոզիտի ավանդատուները հնարավորություն ունեն բացի կուտակվող տոկոսներից նաև լրացուցիչ դրամական պարգև ստանալ 750 հազ. դրամի չափով: Այս կապակցությամբ նա հավելել է, որ որքան շատ մարդ օգտվի «Շանս» ավանդից, այնքան շատ կաճի պարգևատրման դրամական գումարը:
Հարկ է նշել, որ ակցիայի գործողության մեկնարկից ի վեր դրանից օգտվել են 430 ավանդատուներ:
Ակցիայի համաձայն` ներդնելով նվազագույնը 50 000 ՀՀ դրամի ավանդ 6 ամիս ժամկետով` հաճախորդը հնարավորություն է ստանում մասնակցելու տարին 4 անգամ անցկացվելիք խաղարկությանը, որի մրցանակային ֆոնդը կազմում է 1մլն ՀՀ դրամ և ավելի: Դեպոզիտային ակցիան կտևի մինչև 2013թ. մայիսի 10-ը:

31 Октябрь 2011 - 15:47 AMT
Победителем первого розыгрыша депозитной акции “Шанс”, объявленной ЗАО “Конверс Банк” с 10 мая 2011 года, стала Анаит Саркисян, которая получит денежное вознаграждение в размере 750 тыс. драмов. По итогам розыгрыша, призовой фонд которого составил 1 млн драмов, денежное вознаграждение в целом получили 6 вкладчиков, из которых 5 остальных по 50 тыс. драмов.
В розыгрыше приняло участие 46 вкладчиков, которые с начала действия акции – май текущего года по 30 июня внесли вклад в банк в размере 50 тыс. драмов на срок 6 месяцев. Как сообщила менеджер по обслуживанию клиентов ЗАО “Конверс Банк” Ани Ханоян, вкладчики депозита “Шанс” имеют возможность помимо начисляемых процентов получить также дополнительное денежное вознаграждение в размере 750 тыс. драмов. В связи с этим она добавила, что чем больше людей воспользуется вкладом “Шанс”, тем больше возрастет денежная сумма вознаграждения.
Надо отметить, что с начала действия акции и по сегодняшний день ею воспользовалось 430 вкладчиков. Согласно акции, вкладывая в депозит минимум 50.000 армянских драмов на срок 6 месяцев, клиент получает возможность участвовать в розыгрыше, который состоится 4 раза в год. Депозитная акция продлится до 10 мая 2013 года.