ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը և Visa ընկերությունը հայտարարում են «Ձմեռը ՎՏԲ-ի հետ» համատեղ մարքետինգային արշավի մեկնարկի մասին, որը գործելու է ՎՏԲ –Հայաստան Բանկի Visa քարտապանների միջև 2011-ի նոյեմբերի 1-ից մինչև 2012թ. հունվարի 31-ը: Այս ակցիայի նպատակն է բարձրացնել Visa քարտերի` որպես ժամանակակից, հարմարավետ և ապրանքների ու ծառայությունների դիմաց վճարի համար հուսալի գործիքի մասին բնակչության գիտելիքի մակարդակը և նպաստել նրանց առավել ակտիվ կիրառմանը ինչպես Հայաստանի, այնպես էլ արտերկրի առևտրի սպասարկման կետերում:
Ակցիային մասնակցել և ձմեռային հանգիստն Արաբական Միացյալ Էմիրություններում անցկացնելու հնարավորություն ստանալը շատ հեշտ է. ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի բոլոր Visa քարտապանները, որոնք ցանկացած գումարի գնումների կամ ծառայությունների համար կվճարեն քարտով Հայաստանի և նրա սահմաններից դուրս ցանկացած առևտրի սպասարկման կետերում կստանան բոնուսային միավորներ և ավտոմատ կերպով կդառնան ակցիայի մասնակիցներ: Միավորլերը հաշվարկվում են հետևյալ կերպ. քարտով ծախսած յուրաքանչյուր 1000 ՀՀ դրամի դիմաց Visa քարտապանը ստանում է 1 բոնուսային միավոր, մեկ գործարքի համար հաճախորդը կարող է ստանալ ոչ ավել քան 50 բոնուսային միավոր, հաշվի են առնվում Հայաստանում և արտերկրում ապրանքների և ծառայությունների համար քարտով կատարված բոլոր վճարումները, բացառությամբ կոմունալ ծառայությունների դիմաց կատարված վճարումները:
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի 100 հաճախորդներ, որոնք կհավաքեն առավել քանակությամբ միավորեր, ավտոմատ կերպով կդառնան ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի և Visa-ի կողմից խաղարկվող 100 արժեքավոր մրցանակների խաղարկության մասնակիցներ: Մրցանակների թվում են տեխնիկայի գնման 49 վկայագրեր և ՎՏԲ-Հայաստան Բանկում արտոնյալ պայմաններով բանկային պրոդուկտների ձևակերպման 50 վկայագրեր` -1% վարկի և +1% ավանդի համար: Գլխավոր մրցանակն է ուղևորություն 2 անձի համար Արաբական Միացյալ Էմիրություններ:
«Մենք մեծ ուշադրությամբ ենք վերաբերվում մեր հաճախորդներին և կարծում ենք, որ մեր խնդիրն է, որպես Հայաստանի առաջատար բանկերից մեկը, ոչ միայն առաջարկել մեր հաճախորդներին ժամանակակից և հուսալի բանկային պրոդուկտներ ու ծառայություններ, այլև սովորեցնել նրանց ճիշտ օգտվել դրանցից» ,- նշել է ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի գլխավոր տնօրեն-տնօրինության նախագահ Վալերի Օվսյաննիկովը:
Ակցիան գործում է ս.թ. նոյեմբերի 1-ից մինչև 2012թ. հունվարի 31-ը: Հաղթողները կորոշվեն պատահական խաղարկությամբ 100 մասնակիցների միջև, որոնք հավաքել են միավորների առավելագույն քանակ, հաղորդում է բանկի մամլո ծառայությունը:

1 Ноябрь 2011 - 07:22 AMT
ЗАО «Банк ВТБ (Армения)» и компания Visa объявляют о старте совместной маркетинговой кампании «Зима с ВТБ», которая проходит в Армении в период с 1 ноября 2011г. до 31 января 2012 г. среди держателей карт Visa банка. «Цель новой кампании — повысить уровень знаний населения о картах Visa как современном, удобном и надежном инструменте для оплаты товаров и услуг и способствовать более активному их использованию в торгово-сервисной сети Армении и за рубежом», – говорится в сообщении пресс-службы банка.
Принять участие в кампании и получить шанс встретить зиму в сказочных Арабских Эмиратах очень просто: все держатели карт Visa Банка ВТБ (Армения), оплатившие по карте покупку или услугу на любую сумму в любом торгово-сервисном предприятии на территории страны и за ее пределами, получают бонусные баллы от суммы покупки и автоматически становятся участниками акции. Баллы зачисляются на счет держателя карты из расчета: за каждые 1000 драм РА, потраченных по карте, держатель карты Visa получает 1 бонусный балл, за одну транзакцию клиент может получить не более 50 бонусных баллов, учитываются все операции оплаты по карте товаров и услуг на территории Армении и за ее пределами, за исключением оплаты коммунальных услуг.
100 клиентов Банка ВТБ (Армения), набравших наибольшее количество баллов, автоматически станут участниками розыгрыша 100 ценных призов от Банка ВТБ (Армения) и компании Visa, среди которых 49 сертификатов на покупку техники и 50 сертификатов на оформление банковских продуктов Банка ВТБ (Армения) на льготных условиях: -1% на кредит или +1% на вклад. Главный приз – поездка на двоих на солнечный берег Объединенных Арабских Эмиратов. «Мы надеемся, что держатели карт Visa Банка ВТБ (Армения) с энтузиазмом воспримут наше предложение провести свой отдых в солнечных Объединенных Арабских Эмиратах, а также выиграть ценные призы», – отметил генеральный директор-редседатель директората Банка ВТБ (Армения) Валерий Овсянников.