Նոյեմբերի 11-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 5,65 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 384.86 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 385 դրամ:
Նոյեմբերի 11-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 384.09 դրամ` նոյեմբերի 10-ի համեմատ ավելանալով 0.36 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 523.98 դրամ` ավելանալով 1.49 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքն ավելացել է 0.02 կետով` կազմելով 12.58 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը:

11 Ноябрь 2011 - 12:35 AMT
На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 11 ноября было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму $5,65 тыс. по среднему курсу 384,86 драмов за 1 доллар США. Цена закрытия составила 385 драмов.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 11 ноября составил 384,09 драма, увеличившись по сравнению с 10 ноября на 0.36 пункта. В то же время, курс 1 евро составил 523,98 драма, увеличившись на 1.49 пункта, а курс 1 российского рубля увеличился на 0.02 – до 12,58 драма. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка.