Նոյեմբերի 30-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 4,3 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 381 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 381 դրամ:
Նոյեմբերի 30-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 381.80 դրամ` նոյեմբերի 29-ի համեմատ նվազելով 0.94 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 507.07 դրամ` նվազելով 4.19 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքը նվազել է 0.06 կետով` կազմելով 12.16 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը:

30 Ноябрь 2011 - 12:13 AMT
На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 30 ноября было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму $ 4,3 млн. по среднему курсу 381 драмов за 1 доллар США. Цена закрытия составила 381 драма.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 30 ноября составил 381,80 драма, сократившись по сравнению с 29 ноября на 0.94 пункта. В то же время, курс 1 евро составил 507,07 драма, сократившись на 4.19 пункта, а курс 1 российского рубля сократился на 0.06 – до 12,16 драма. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка.