Այս տարվա դեկտեմբերի 1-ից Կոնվերս բանկը Visa և MasterCard քարտապանների համար մինչև 10 տոկոս, ARCA քարտապանների համար 5 տոկոս զեղչեր է տրամադրելու:
Ինչպես հաղորդում է բանկի մամլո ծառայությունը, այս տարվա դեկտեմբերի 1-ից մեկնարկող նոր զեղչային համակարգի ակցիայի ժամանակԿոնվերս բանկի քարտապանները անկանխիկ գործարքների դեպքում շաբաթվա յուրաքանչյուր մեկ օրը, կոնկրետ ոլորտի ուղղությամբ, հավելյալ զեղչի հնարավորություն կունենան բանկի հետ համագործակցող մի շարք խանութներում, սպասարկման սրահներում և ժամանցի վայրերում: Ավելին, բանկի կողմից տրվող հավելյալ զեղչերը կգումարվեն առևտրի և սպասարկման կետերում այդ պահին գործող զեղչերին: Հաճախորդը սպասարկման կետում զեղչված գումարը ետ կստանա Կոնվերս բանկից` մինչև հաջորդ ամսվա 5-րդ աշխատանքային օրը:

С 1 декабря текущего года «Конверс Банк» запускает новую акцию для держателей Visa и MasterCard в размере 10%, а для ARCA – в размере 5%.
Как сообщает пресс-служба банка, держатели карт «Конверс Банка» в рамках акции получат возможность скидок в случае безналичных платежей в неделю один раз по линии определенной сферы в точках обслуживания и местах развлечений, с которыми банк сотрудничает. Более того, скидки, предоставляемые «Конверс Банком», будут прибавляться к тем скидкам, которые в данный момент действуют в точках торговли и обслуживания.
Клиент получит сумму, образовавшуюся в результате предоставленных скидок, обратно в «Конверс Банке» до 5-го рабочего дня следующего месяца.