Դեկտեմբեր ամիսը ՍԹԱՐ-ում կլինի անակնկալներով լի: Դեկտեմբերի 1-ին ցանցում կմեկնարկի 2 ամանորյա նախագիծ` «ՆվերՔարտ Ձեր հարազատներին» և «Նվերների խենթություն» անվանումներով, հայտնումէ ընկերության մամլո ծառայությունը: «Մենք պատրաստել ենք երկու տոնական նախագիծ, որոնց շնորհիվ ամանորյա գնումները կդառնան հաճելի և շահավետ ոչ միայն մեր հաճախորդների, այլ նաև նրանց հարազատների համար»,- նշեց ՍԹԱՐ առևտրային ցանցի մարքեթինգի տնօրեն Մ. Հարությունյանը:
«ՆվերՔարտ Ձեր հարազատներին» նախագիծը մեկնարկում է նոյեմբերի 29-ին. այդ օրից մինչև դեկտեմբերի 20-ը ՍԹԱՐ առևտրային ցանցի բոլոր խանութներում կվաճառվեն ՆվերՔարտեր 10 000 և 25 000 դրամ արժողությամբ:
«Հավատարիմ մնալով մեր բրենդի արժեքներին` մենք կրկին շուկա ենք թողարկում նորույթ` ՆվերՔարտ, որն արտերկրում արդեն իսկ մեծ մասսայականություն է վայելում»,- շարունակեց Մ. Հարությունյանը` հավելելով, որ ներկայիս ժամանակի սղության պայմաններում ՆվերՔարտը կդառնա լավագույն լուծումը հարազատների համար նվեր ընտրելիս:
ՍԹԱՐ ՆվերՔարտը նաև հնարավորություն կտա գնորդներին կուտակելու 400 և 1 000 միավոր իրենց ՍթարՔարտին և մասնակցելու նվերների աննախադեպ խաղարկությանը, որը տեղի կունենա դեկտեմբերի 24-ին, որի ընթացքում կխաղարկվեն` 90 արժեքավոր նվերներ Ջաաան գազավորված ըմպելիքների, 100 արծաթյա յուրօրինակ զարդ Ara Silver-ի, 100 եռամսյակային բաժանորդագրություն IQ ամսագրի և 5 տոնական ընթրիքի հրավիրատոմս 2 անձի համար Նոյան Տուն ռեստորանի կողմից: ՆվերՔարտերի վաճառքը կիրականանա նաև Ֆրեշ սուպերմարկետներում:
Մյուս նախագիծը` «Նվերների խենթություն», կմեկնարկի դեկտեմբերի 1-ից մինչև 15-ը. այս օրերին գնումներ կատարելը ՍԹԱՐ ցանցի 12 սուպերմարկետներում* և Ֆրեշի 4 խանութներում** կդառնա իսկական տոն բոլոր հաճախորդների համար` շատ գնումներ, շատ նվերներ: ՍԹԱՐ և Ֆրեշ ցանցի բացարձակապես բոլոր հաճախորդները, կատարելով 20,000 և ավելի դրամի գնումներ դեկտեմբեր ամսվա առաջին 2 շաբաթվա ընթացքում, իրենք կընտրեն իրենց համար ցանկալի նվերն ամանորյա ակցիայում ներկայացված 9500 նվերների ցանկից:

1 Декабрь 2011 - 08:50 AMT
«Декабрь в СТАРе будет полон сюрпризов: 1 декабря в сети стартуют 2 новогодних проекта “Подарочная Карта для ваших близких”(GiftCard) и “Сумасшествие подарков”. Мы подготовили два праздничных проекта, благодаря которым новогодние покупки станут приятными и выгодными не только для наших покупателей, но и для их близких", – отметила директор по маркетингу Торговой сети СТАР Мариам Арутюнян.
Проект “Подарочная Карта для ваших близких” стартует 29 ноября. Начиная с этого дня и до 20 декабря во всех магазинах Торговой сети СТАР будут продаваться Подарочные Карты СТАР номиналом 10 000 и 25 000 драмов.
«Оставаясь верными ценностям нашего бренда, мы снова запускаем новинку на рынок – Подарочную Карту, которая уже пользуется большой популярностью за границей», – продолжила М. Арутюнян, добавив, что в наши дни, в условиях дефицита времени, Подарочная Карта станет наилучшим решением для выбора новогоднего подарка для близких.
Подарочная Карта СТАР позволит ее покупателям также получить подарочные 400 или 1 000 звезд на свою СтарКарту и участвовать в розыгрыше призов, который состоится в 24 декабря. Во время розыгрыша будут разыграны 90 дорогостоящих призов от газированных напитков Jaaan, 100 уникальных серебряных кулонов от Ара Silver, 100 квартальных подписок на журнал IQ и 5 праздничных ужинов для двоих от ресторана Noyan Tun. Продажа Подарочных Карт будет осуществляться также и в супермаркетах ФРЕШ.
Другой проект – “Сумашествие подарков”, начнется с 1 декабря и продлится до 15-ого декабря. В эти дни покупки в 12 супермаркетах СТАР* и 4 супермаркетх ФРЕШ** станут настоящим праздником для всех покупателей: много покупок, много подарков! Совершая покупки на суму 20,000 драмов и более, в первые 2 недели декабря, абсолютно все покупатели СТАР и ФРЕШ смогут выбрать подарок на свой вкус из 9500 подарков, представленных в акции.